Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren strooilepel, 1856 599
Zilveren strooilepel, 1856
Startprijs 70 EUR
Kralentas met zilveren beugel, 1872 642
Kralentas met zilveren beugel, 1872
Startprijs 70 EUR
Zilveren kandelaar 698
Zilveren kandelaar
Startprijs 70 EUR
Bijbeltje met zilverwerk 700
Bijbeltje met zilverwerk
Startprijs 70 EUR
2 Zilveren strooier 140
2 Zilveren strooier
Startprijs 75 EUR
Lot zilveren lepeltjes (16x) 317
Lot zilveren lepeltjes (16x)
Startprijs 75 EUR
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 1887 414
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 1887
Startprijs 75 EUR
Visbestek 421
Visbestek
Startprijs 75 EUR
Mes met zilveren leeuw 94
Mes met zilveren leeuw
Startprijs 80 EUR
Bijbel met gouden slot 196
Bijbel met gouden slot
Startprijs 80 EUR
Zilveren kandelaar 222
Zilveren kandelaar
Startprijs 80 EUR
Zilveren tasbeugel 240
Zilveren tasbeugel
Startprijs 80 EUR
8 Zilveren lepels 242
8 Zilveren lepels
Startprijs 80 EUR
5 Delen kristal met zilver 374
5 Delen kristal met zilver
Startprijs 80 EUR
Zilveren bowllepel, 1920 417
Zilveren bowllepel, 1920
Startprijs 80 EUR
Schotel & bonbonniere met zilver 425
Schotel & bonbonniere met zilver
Startprijs 80 EUR
Karaf met zilver 446
Karaf met zilver
Startprijs 80 EUR
Bowlpot met zilver 447
Bowlpot met zilver
Startprijs 80 EUR
Zilveren gelegenheidsvork, 18e eeuw 469
Zilveren gelegenheidsvork, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Zilveren strooilepel 471
Zilveren strooilepel
Startprijs 80 EUR
Hoorn des overvloeds met zilveren voet 498
Hoorn des overvloeds met zilveren voet
Startprijs 80 EUR
12 Zilveren lepels 592
12 Zilveren lepels
Startprijs 80 EUR
Tazza met zilveren voet 621
Tazza met zilveren voet
Startprijs 80 EUR
Zilveren handspiegel & breischede 645
Zilveren handspiegel & breischede
Startprijs 80 EUR