40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

E. Lermer, Kosmische  prägung Jungfrau 1049
E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

375 EUR

Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen 1050
Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen

500 EUR

Paul Citroen, Meisjesportret 1051
Paul Citroen, Meisjesportret

300 EUR

M. Nefkens, Schaapskooi met herder 1052
M. Nefkens, Schaapskooi met herder

825 EUR

Ongesigneerd, Damesportret 1053
Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 300 EUR
19e Eeuws kerkelijk ikoon 1054
19e Eeuws kerkelijk ikoon
Startprijs 350 EUR
A.J. Groenewegen, Boerderij met paardenspan 1055
A.J. Groenewegen, Boerderij met paardenspan

200 EUR

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1056
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

190 EUR

J. Mankes, Kraai 1057
J. Mankes, Kraai

650 EUR

J. Mankes, Melkende boerin 1058
J. Mankes, Melkende boerin

400 EUR

G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik 1059
G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Startprijs 290 EUR
A.M. Geijp, Vissers in landschap 1060
A.M. Geijp, Vissers in landschap

250 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1061
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

400 EUR

A. Mortier, Boerderij in de winter 1062
A. Mortier, Boerderij in de winter
Startprijs 400 EUR
Hollandse School, Fries interieur 1063
Hollandse School, Fries interieur

250 EUR

Ongesig. hond 1064
Ongesig. hond

1.100 EUR

Jacob van Rossum, Binnenhofje met vrouw 1065
Jacob van Rossum, Binnenhofje met vrouw

200 EUR

Ongesigneerd?, Berglandschap met vakwerkhuis 1066
Ongesigneerd?, Berglandschap met vakwerkhuis
Startprijs 800 EUR
Henk Dekker, Zeilschepen in ochtendnevel 1067
Henk Dekker, Zeilschepen in ochtendnevel
Startprijs 750 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld 1068
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld

400 EUR

Ongesigneerd, Twee Amors met pijl en boog 1069
Ongesigneerd, Twee Amors met pijl en boog
Startprijs 600 EUR
Jan Knikker, Duinlandschap met figuur 1070
Jan Knikker, Duinlandschap met figuur

100 EUR

P.J.A. Wagemans, Havengezicht Amsterdam 1071
P.J.A. Wagemans, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Alchemist in interieur 1072
Ongesigneerd, Alchemist in interieur

200 EUR