40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

S. Dittrich, Fluitspelende figuur 1458
S. Dittrich, Fluitspelende figuur

90 EUR

H.M. Horrix, Boerderij aan beek met vee 1459
H.M. Horrix, Boerderij aan beek met vee

110 EUR

Monogram E.W., Surrealistisch 1460
Monogram E.W., Surrealistisch

100 EUR

M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde 1461
M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde

100 EUR

H. Antheunis, Vaas met bloemen 1462
H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 140 EUR
Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij 1463
Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij

80 EUR

A. Elhorst, Vaas met bloemen 1464
A. Elhorst, Vaas met bloemen
Startprijs 140 EUR
2x Hollandse werken 1465
2x Hollandse werken

70 EUR

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere 1466
A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere

25 EUR

Miniatuur portret, 19e eeuw 1467
Miniatuur portret, 19e eeuw

80 EUR

F. Trümper, Auerhaan 1468
F. Trümper, Auerhaan
Startprijs 150 EUR
F. Trümper, Zangvogel op tak 1469
F. Trümper, Zangvogel op tak
Startprijs 125 EUR
P. Stöven, Vaas met bloemen 1470
P. Stöven, Vaas met bloemen

25 EUR

L. Hartman, Bosgezicht 1471
L. Hartman, Bosgezicht

50 EUR

Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp 1472
Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp

90 EUR

Stadsgezicht met gracht Hugo Landheer. 1473
Stadsgezicht met gracht Hugo Landheer.
Startprijs 100 EUR
N. Winston, Hoenderhof met kippen 1474
N. Winston, Hoenderhof met kippen

40 EUR

A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas 1475
A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Startprijs 25 EUR
Hoppe, Hoenderhof met kippen 1476
Hoppe, Hoenderhof met kippen

50 EUR

A.M. Jorissen, Stilleven met zonnebloemen 1477
A.M. Jorissen, Stilleven met zonnebloemen
Startprijs 50 EUR
Kuhlmeyer. gesign., Religieus 1478
Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 30 EUR
D. de Mey, Landschap watermolen 1479
D. de Mey, Landschap watermolen
Startprijs 25 EUR
P.P. Schuurman, Portret man met baard 1480
P.P. Schuurman, Portret man met baard

40 EUR

Ongesigneerd, Aap aan ketting 1481
Ongesigneerd, Aap aan ketting
Startprijs 100 EUR