Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Reclame affiches 1930-1960 3184
4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 20 EUR
30x De avonturen van Flipje 3067
30x De avonturen van Flipje
Startprijs 40 EUR
3x Antieke blikken trommels 3109
3x Antieke blikken trommels
Startprijs 40 EUR
Lot oude/antieke flessen 3114
Lot oude/antieke flessen
Startprijs 40 EUR
Oude weegschaal + klok, 1920 3079
Oude weegschaal + klok, 1920
Startprijs 50 EUR
Frans emaille reclamebord 3169
Frans emaille reclamebord
Startprijs 50 EUR
KLM ontwerp 3175
KLM ontwerp
Startprijs 50 EUR
Ontwerp Scandinavian Air Expres 3176
Ontwerp Scandinavian Air Expres
Startprijs 50 EUR
Ontwerp 'De Zeeuwse Verzekeringen' 3180
Ontwerp 'De Zeeuwse Verzekeringen'
Startprijs 50 EUR
2x Antiquarische Graff Zeppelin 3183
2x Antiquarische Graff Zeppelin
Startprijs 50 EUR
Emaille reclamebord 't Gildenhuis 3167
Emaille reclamebord 't Gildenhuis
Startprijs 80 EUR
2x Oldtimer ontwerpen 3179
2x Oldtimer ontwerpen
Startprijs 80 EUR
Lot antiek grijs emaille (7x) 3045
Lot antiek grijs emaille (7x)
Startprijs 100 EUR
Blikken reclamebord Holland - Amerika lijn 3166
Blikken reclamebord Holland - Amerika lijn
Startprijs 100 EUR
2x Fokker ontwerp 3177
2x Fokker ontwerp
Startprijs 100 EUR
6x Vliegtuig ontwerpen 3178
6x Vliegtuig ontwerpen
Startprijs 150 EUR
Emaille bord, Zuid Sleen 3098
Emaille bord, Zuid Sleen
Startprijs 175 EUR
Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 3165
Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen
Startprijs 200 EUR
Antiek beschilderd kistje, 1900 3181
Antiek beschilderd kistje, 1900
Startprijs 275 EUR
7x Antiquarische boeken Flipje 3038
7x Antiquarische boeken Flipje
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Oud Droste Cacao blik 3173
Oud Droste Cacao blik

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude bierreclame Beauregard 3025
Oude bierreclame Beauregard

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Antieke houten voorraaddozen 3123
4x Antieke houten voorraaddozen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot antieke/oude houten doorlopers etc. 3124
Lot antieke/oude houten doorlopers etc.

Resultaat:

30 EUR