Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Messing tabaksdoos, 18e eeuw 2119
Messing tabaksdoos, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Duitse hoedendoos, 1900 2026
Antieke Duitse hoedendoos, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke messing kandelaren 2076
5x Oude/antieke messing kandelaren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Japanse cloisonne Geisha's 2315
2x Japanse cloisonne Geisha's

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Houtgestoken schaakspel 2188
Houtgestoken schaakspel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote antieke blikken spaarpot + buste 2106
Grote antieke blikken spaarpot + buste

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Antieke bronzen olielampen 2040
3x Antieke bronzen olielampen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot tin/koper (7x) 2165
Lot tin/koper (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke viool in koffer 2251
2x Oude/antieke viool in koffer

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw 2502
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antiek gereedschap 2468
4x Antiek gereedschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hydrometer 2233
Antieke Engelse hydrometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Lampjes met leeuw 2193
2x Lampjes met leeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek pijpenfoedraal 2124
Antiek pijpenfoedraal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oude Diecast spaarautomaten 2112
2x Oude Diecast spaarautomaten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Terracotta antiek 2075
3x Terracotta antiek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot olielampen (13x) 2041
Lot olielampen (13x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek Jugendstil keukenkastje met klok 2007
Antiek Jugendstil keukenkastje met klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Diverse Chinese rolschilderijen 2402
Diverse Chinese rolschilderijen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen Jugendstil-stijl lampje 2064
Bronzen Jugendstil-stijl lampje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote buitenlantaarn, 21e eeuw 2200
Grote buitenlantaarn, 21e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen lamp met figuren 2428
Bronzen lamp met figuren

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Hangpetroleumlamp 2139
Hangpetroleumlamp

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Kavel Poëzie albums (14x) 2337
Kavel Poëzie albums (14x)

Resultaat:

90 EUR