40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Chinese ivoren penselenhouder 2021
Chinese ivoren penselenhouder

180 EUR

Historisme plafondlamp, 1890 2305
Historisme plafondlamp, 1890

180 EUR

Antiek gietijzeren tafeltje 2479
Antiek gietijzeren tafeltje

170 EUR

3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten 2107
3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten

160 EUR

Antieke Japanse ivoren okimono, 1900 2244
Antieke Japanse ivoren okimono, 1900

150 EUR

2x Empire-stijl wandkandelaren, 19e eeuw 2086
2x Empire-stijl wandkandelaren, 19e eeuw

150 EUR

Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp 2012
Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp

150 EUR

Antieke petroleumlamp, 19e eeuw 2144
Antieke petroleumlamp, 19e eeuw

150 EUR

Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw 2104
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw

150 EUR

Lot oud/antiek tin (divers) 2167
Lot oud/antiek tin (divers)

150 EUR

2x Antiek gesneden panelen 2042
2x Antiek gesneden panelen

150 EUR

Messing tabaksdoos, 18e eeuw 2120
Messing tabaksdoos, 18e eeuw

140 EUR

Antieke naaikistje met inhoud 2557
Antieke naaikistje met inhoud

135 EUR

Oud kopergeslagen wandbord, 1930 2356
Oud kopergeslagen wandbord, 1930

135 EUR

Antieke tasssa, 1870 2044
Antieke tasssa, 1870

130 EUR

Duitse hoedendoos, 1850 2028
Duitse hoedendoos, 1850

130 EUR

Duitse hoedendoos, 1850 2027
Duitse hoedendoos, 1850

130 EUR

2x Antieke stenen gotische bogen 2065
2x Antieke stenen gotische bogen

130 EUR

2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2155
2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw

125 EUR

Empire kandelaar, 1820 2083
Empire kandelaar, 1820

125 EUR

Ingelegde theestoof 2031
Ingelegde theestoof

125 EUR

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2103
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

125 EUR

2x Lepelrekken, 19e eeuw 2169
2x Lepelrekken, 19e eeuw

125 EUR

Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw 2131
Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw

120 EUR