40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Antieke Jugendstil barometer, 1915 2230
Antieke Jugendstil barometer, 1915
Startprijs 40 EUR
Snaarinstrument 2253
Snaarinstrument
Startprijs 40 EUR
Lot oud/antiek divers (4x) 2274
Lot oud/antiek divers (4x)
Startprijs 40 EUR
Antieke bierpul met plaquette 2287
Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 40 EUR
Russisch monument Sputnik bureaulamp 2289
Russisch monument Sputnik bureaulamp
Startprijs 40 EUR
Zeiss Ikon camera belichtingsmeter 2295
Zeiss Ikon camera belichtingsmeter
Startprijs 40 EUR
Lot oude inktpotten (6x) 2301
Lot oude inktpotten (6x)
Startprijs 40 EUR
3x Antieke inktpotten, 1890 2303
3x Antieke inktpotten, 1890
Startprijs 40 EUR
2 Marmeren inktpotten 2304
2 Marmeren inktpotten
Startprijs 40 EUR
Fries pijpenrek 2318
Fries pijpenrek
Startprijs 40 EUR
Lot China (5x) 2321
Lot China (5x)
Startprijs 40 EUR
Antieke met been ingelegde stoof, 1910 2329
Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startprijs 40 EUR
Antiek inktstel, 1930 2344
Antiek inktstel, 1930
Startprijs 40 EUR
Oud mini schaakspel 2355
Oud mini schaakspel
Startprijs 40 EUR
7x Miniatuur boeddha's 2378
7x Miniatuur boeddha's
Startprijs 40 EUR
3x Beschilderde trommels 2387
3x Beschilderde trommels
Startprijs 40 EUR
Antieke Chinese kist 2414
Antieke Chinese kist
Startprijs 40 EUR
2x Buffelhoorn, 20e eeuw 2432
2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antiek theecomfoor, 1900 2464
Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR
5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920 2465
5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920
Startprijs 40 EUR
Parker Pennenset, zilver 2476
Parker Pennenset, zilver
Startprijs 40 EUR
Antieke theestoof, 19e eeuw 2484
Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Oude Japanse inro 2519
Oude Japanse inro
Startprijs 40 EUR
Staande lamp, 1940 2525
Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR