Fraaie kristallen gemberpot met omgeslagen geschulpte rand met slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met gepointilleerd geruit patroon. Voorzien van kristallen deksel met zilveren kn...
Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.
H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Rado horloge, DiaStar Ceramic Large, ref 152.0478.3, met een grijze ceramische kast 33x27,2mm, voorzien van saffier glas. Een grijs gestreepte wijzerplaat, quarts met tijd en datumaanduiding. Met grij...
Twee Oosterse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Masker, ebbenhout? + totem figuur. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren decor en Chinese tekens. 18e Eeuw. Haarlijn in tuit. Afmeting: 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Opiumflacon uit hoorn met witmetaal en versierd met diverse bewerkingen met sterren en een yingyang. 4,5x2,5x8cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Zilveren brillenkoker, 833/000, versierd met graveerwerk. jl.:G:1866. 13x4cm ca 56 gram. In goede staat
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.