Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870 4098
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote ovale spiegel 4115
Grote ovale spiegel

Resultaat:

180 EUR

Ring met paarse steen 388
Ring met paarse steen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Antieke Chinese hoofdbedekking 2423
Antieke Chinese hoofdbedekking

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinese voor-ouder portretten 1086
3x Chinese voor-ouder portretten

Resultaat:

75 EUR

Gouden ring 405
Gouden ring
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Twentse eiken dekenkist/dressoir 4132
Twentse eiken dekenkist/dressoir

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Oud Blijdorp 2440
3x Oud Blijdorp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese aquarel, waaier in lijst (1920) 1103
Chinese aquarel, waaier in lijst (1920)

Resultaat:

50 EUR

Zilveren loddereindoosje 422
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse tafellamp, 1900 2457
Antieke Franse tafellamp, 1900
Startprijs 70 EUR
Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland 1120
Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren kledingborstel 439
Zilveren kledingborstel

Resultaat:

30 EUR

Almati, Oosters portret oude man 1137
Almati, Oosters portret oude man
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gouden Venetiaans collier 456
Gouden Venetiaans collier

Resultaat:

250 EUR

Zilveren pijpcomfoor 469
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 180 EUR
Art Print Keith Haring, Fantasie figuren 1154
Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startprijs 120 EUR
Zilveren oorknoppen, hart diamant 486
Zilveren oorknoppen, hart diamant
Startprijs 20 EUR
B. Gielkens, Abstract 1167
B. Gielkens, Abstract
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen 1171
Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen

Resultaat:

900 EUR

Witgouden ring met diamant, Art Deco 503
Witgouden ring met diamant, Art Deco
Startprijs 750 EUR
Marten Randa, Dreams 1184
Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke zilveren borstel 520
Antieke zilveren borstel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man met draaiorgel 1201
Ongesigneerd, Man met draaiorgel

Resultaat:

225 EUR