Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude/antieke bronzen boeddha 5025
Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bronze adelaar 5026
Bronze adelaar

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronze adelaar 5026.
Bronze adelaar

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen dames torso, Maillol 5027.
Bronzen dames torso, Maillol

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen dames torso, Maillol 5027
Bronzen dames torso, Maillol

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Antieke Franse damesbuste, 1900 5028
Antieke Franse damesbuste, 1900

Resultaat:

250 EUR

Antiek albasten figuur, 1900 5029
Antiek albasten figuur, 1900
Startprijs 425 EUR
Bronzen buste, Troelstra 5030
Bronzen buste, Troelstra
Startprijs 200 EUR
Antieke Japanse plaquette 5031
Antieke Japanse plaquette
Startprijs 125 EUR
Frans beeld, Boeren meisje 5032
Frans beeld, Boeren meisje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gesigneerd Marbell figuur 5033
Gesigneerd Marbell figuur

Resultaat:

40 EUR

Bronzen masker, Albert Schweitzer 5034
Bronzen masker, Albert Schweitzer
Startprijs 110 EUR
Bronzen hertenkop 5035
Bronzen hertenkop
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Antiek bronzen figuur 1880, Schaatser 5036
Antiek bronzen figuur 1880, Schaatser

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Vergulde Franse terracotta kraai 5037
Vergulde Franse terracotta kraai

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese bronzen boeddha 5038
Oude Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

150 EUR

Houtgesneden Madonna 5039
Houtgesneden Madonna
Startprijs 175 EUR
Bronzen beeld 1920, Baby 5040
Bronzen beeld 1920, Baby
Startprijs 90 EUR
Bronzen figuur, Ridder op paard 5041
Bronzen figuur, Ridder op paard
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer 5042
Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5043
Bronzen uil

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
3x Boeddha beeld 5044
3x Boeddha beeld

Resultaat:

135 EUR

Oud/antiek bronzen buste paardenhoofd 5045
Oud/antiek bronzen buste paardenhoofd
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Lezend stel 5046
Bronzen figuur, Lezend stel

Resultaat:

60 EUR