Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke siervazen, 1900 5518
2x Antieke siervazen, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Roco H0, 63994, 2016 903-3 3120
Roco H0, 63994, 2016 903-3

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6566
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren creolen met diamant 337
Zilveren creolen met diamant

Resultaat:

25 EUR

2xVazen met zilveren rand 822
2xVazen met zilveren rand
Startprijs 45 EUR
Zilveren ring met diamant 959
Zilveren ring met diamant
Startprijs 25 EUR
Groot astronomisch weerstation 3507
Groot astronomisch weerstation
Startprijs 2.250 EUR
Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen. 839
Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen.
Startprijs 550 EUR
Witgouden ring met diamanten 354
Witgouden ring met diamanten
Startprijs 500 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3524
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startprijs 300 EUR
Moderne Leerdam karaf  'Essilor' 5535
Moderne Leerdam karaf 'Essilor'
Startprijs 70 EUR
Rozenkwarts collier met goud 856
Rozenkwarts collier met goud
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antiek porseleinen klokje, 1930 3537
Antiek porseleinen klokje, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Delen zilver 371
3 Delen zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Kristallen schalen met zilver 873
2 Kristallen schalen met zilver

Resultaat:

30 EUR

Oude bureauklok 3554
Oude bureauklok
Startprijs 200 EUR
10x Diverse flacons 5552
10x Diverse flacons
Startprijs 50 EUR
Ring met paarse steen 388
Ring met paarse steen
Startprijs 35 EUR
Antieke menage, 1900 5569
Antieke menage, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilv. veterhaak+notenkrabber 890
Zilv. veterhaak+notenkrabber

Resultaat:

35 EUR

Gouden ring 405
Gouden ring
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Lotje kristal (10x) 5586
Lotje kristal (10x)

Resultaat:

20 EUR

Zilveren choker met citrien en zirconia 907
Zilveren choker met citrien en zirconia
Startprijs 75 EUR
4 Zilveren sieraden Egypte 920
4 Zilveren sieraden Egypte
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule, 1850 3571
Vuurvergulde pendule, 1850

Resultaat:

200 EUR

Zilveren loddereindoosje 422
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok 1800 3588
Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Zilveren armband filigrain 924
Zilveren armband filigrain
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Zilveren kledingborstel 439
Zilveren kledingborstel

Resultaat:

30 EUR

Antieke Majolica parapluhouder 6013
Antieke Majolica parapluhouder
Startprijs 200 EUR