39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Antieke Franse Empire pendule , 1830 3628
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startprijs 140 EUR
Armband met koraal 950
Armband met koraal

70 EUR

Antieke Neo Gotische wandkandelaar 2159
Antieke Neo Gotische wandkandelaar

90 EUR

Vergulde oorknoppen met granaat 943
Vergulde oorknoppen met granaat
Startprijs 30 EUR
3 Colliers, (2x koraal + bruidsketting) 936
3 Colliers, (2x koraal + bruidsketting)

60 EUR

4x Chinese schotels, 18e eeuw 6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw

90 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1920 3592
Antieke Junghans regulateur, 1920

30 EUR

Friese staartklok 3585
Friese staartklok
Startprijs 120 EUR
Groot lot oude waaiers 2152
Groot lot oude waaiers

25 EUR

3x Tinnen kannen, 18e eeuw 2145
3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Zaanse klok 3578
Zaanse klok

30 EUR

Lot antiek Japans Imari porselein 6560
Lot antiek Japans Imari porselein

90 EUR

Art Deco pendule stel, 1920 3542
Art Deco pendule stel, 1920

60 EUR

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6553
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
7x Fayence borden, 19e eeuw 6546
7x Fayence borden, 19e eeuw

25 EUR

Antieke militaire nachtwakersklok 3535
Antieke militaire nachtwakersklok

90 EUR

Antieke Renaissance wandschotel 2109
Antieke Renaissance wandschotel
Startprijs 60 EUR
Collier zwarte parel en citroenkristal 407
Collier zwarte parel en citroenkristal
Startprijs 190 EUR
Antieke Suchard regulateur, 1915 3528
Antieke Suchard regulateur, 1915

400 EUR

Groot Amefa plated bestek 400
Groot Amefa plated bestek
Startprijs 50 EUR
Zilveren schaaltje 393
Zilveren schaaltje
Startprijs 100 EUR
Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

200 EUR

Oude/antieke Tulwar sabel 2704
Oude/antieke Tulwar sabel

60 EUR