Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Oorknoppen, 416/000, bezet met blauw topaas, peridoot en diamant. ca 1,2 gram. 13x9mm. Nieuw
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gram.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.