Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfts blauw kaststel 6538
Delfts blauw kaststel
Startprijs 60 EUR
Familie Rose bord, 19e eeuw 6539
Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Platelen vaasje 6540
Platelen vaasje
Startprijs 75 EUR
Twee Meissen vazen eind 19e eeuw 6541
Twee Meissen vazen eind 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antiek Japans porselein 6542
2x Antiek Japans porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Oud Chinees porselein 6543
4x Oud Chinees porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot Delftse tegels, 7x 6544
Lot Delftse tegels, 7x

Resultaat:

21 EUR

4x Oud/antiek porselein 6545
4x Oud/antiek porselein
Startprijs 20 EUR
Verkocht
7x Fayence borden, 19e eeuw 6546
7x Fayence borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw 6547
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Chinese gemberpot, 19e eeuw 6548
Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Majolica tabakspot, 1900 6549
Majolica tabakspot, 1900

Resultaat:

30 EUR

Oosters Fayence schaal 6550
Oosters Fayence schaal
Startprijs 30 EUR
Oosterse dekselpot 6551
Oosterse dekselpot
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antieek Chinees roodlak doosje 6552
Antieek Chinees roodlak doosje

Resultaat:

45 EUR

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6553
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x) 6554
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)

Resultaat:

85 EUR

Gemberpot + Chinese kom 6555
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas 6556
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas

Resultaat:

450 EUR

3-Delig blauw/wit kaststel 6557
3-Delig blauw/wit kaststel
Startprijs 25 EUR
3x Chinese borden 6558
3x Chinese borden
Startprijs 30 EUR
3 Chinese borden, 19e eeuw 6559
3 Chinese borden, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot antiek Japans Imari porselein 6560
Lot antiek Japans Imari porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein 5x 6561
Lot Imari porselein 5x

Resultaat:

130 EUR