Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica Jugendstil tableau
Resultaat: 50 EUR

Drie-delig Majolica Jugendstil tableau naar mucha. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Resultaat: 70 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek porselein /aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japanse Imari borden 6x
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 35 EUR

Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.

4x Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

Perzische kruik
Resultaat: 40 EUR

Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 280 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese blauwe potten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese dekselpotten
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten. Handbeschilderd. Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

6x Antieke Petrus Regout kastkommen
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Onder andere: Timor en Packhorse decor. Twee haarlijnen. Circa 1900. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

Tete a tete theeset, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...

2x Japanse Imari borden
Startprijs 55 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Resultaat: 10 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur, floraal, vogels en goud decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: ø 21,8 cm. In redelijk/goede staat.

7x Antiek Engels keramiek
Resultaat: 45 EUR

Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 35 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren decor en tekens. Circa 1900. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.