DO. 24 JAN GESLOTEN TOT 13:30 Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Naverkoop | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

3630 Resultaten
4x Oud Delfts blauw Fayence
6562
4x Oud Delfts blauw Fayence

Startprijs 35 EUR

Tegeltableau, (gesigneerd)
6563
Tegeltableau, (gesigneerd)

175 EUR

Chinees celadon bord
6564
Chinees celadon bord

30 EUR

Kantonese dekselvaas
6565
Kantonese dekselvaas

Startprijs 35 EUR

2x Oude Chinese vazen
6566
2x Oude Chinese vazen

50 EUR

4x Chinese schotels, 18e eeuw
6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw

Startprijs 100 EUR