Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3-Delig Plateel kaststel 6190
3-Delig Plateel kaststel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6225
Lot Chinees porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Art Deco keramieken dameshoofd, 1930 6242
Art Deco keramieken dameshoofd, 1930

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Keramieken figuur, Steigerend paard 6245
Keramieken figuur, Steigerend paard

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot porselein (divers) 6300
Lot porselein (divers)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Imari dekselvaasjes 6319
3x Imari dekselvaasjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Herend bonbonschaal 6360
Herend bonbonschaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot divers, Oosters/Chinees 6406
Lot divers, Oosters/Chinees

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zes Duitse porseleinen figuren 6495
Zes Duitse porseleinen figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude Chinese fluit 6499
Oude Chinese fluit

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6500
Oude Chinese vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6523
Lot Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oud Delfts blauw Fayence 6562
4x Oud Delfts blauw Fayence

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Brede zilveren slavenband met rozen 103
Brede zilveren slavenband met rozen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren oorknoppen met diamant 106.
Zilveren oorknoppen met diamant

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren oorknoppen met diamant 106
Zilveren oorknoppen met diamant

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot sieraden met zilver 112
Lot sieraden met zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren ring en oorknoppen barnsteen 233
Zilveren ring en oorknoppen barnsteen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2  Bloedkoralencolliers 310
2 Bloedkoralencolliers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren ringen en hanger 334
Zilveren ringen en hanger

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren petitfour schep 370
Zilveren petitfour schep

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren armbanden 380
2 Zilveren armbanden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren collier met 2 hangers 385
Zilveren collier met 2 hangers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren kledingborstel 439
Zilveren kledingborstel

Resultaat:

30 EUR