Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Beppie Gielkens. 1942 - ........ . Abstracte compositie op geschept papier. Gemengde techniek. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Set sieraden met granaat, 333/000, bestaande uit een choker verlopend in breedte met 3 rijen granaat, 39-43cm, een bijpassende armband met bakslot en veiligheid, 19 cm, en een paar oorhangers lengte ...
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, in een bloemvorm bezet met een ronde bloedkoraal, ø 7 mm. ø oorknop 12 mm ca 2,3 gram. In goede staat
Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Inktstel met kristal en zilver, 833/000 bevestigd op een houten basement met zilveren kroontjespen. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer...
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.