Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900 6053
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1249
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun' 6024
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke militaire nachtwakersklok 3535
Antieke militaire nachtwakersklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Suchard regulateur, 1915 3528
Antieke Suchard regulateur, 1915

Resultaat:

400 EUR

Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand 2302
Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde' 6017
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water 1242
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water

Resultaat:

50 EUR

Franse vaas, 19e eeuw 6010
Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Italië, divers 2295
4x Italië, divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek borstelkastje, 1900 2288
Antiek borstelkastje, 1900

Resultaat:

90 EUR

J. Verbrugge, Stadspoort 1213
J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Trix H0 22736, Re 460 033-4 3122
Trix H0 22736, Re 460 033-4

Resultaat:

50 EUR

Bethe Becker, Boerderij Hankate 1206
Bethe Becker, Boerderij Hankate
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18x Oud kristalglas, 20e eeuw 5564
18x Oud kristalglas, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

2x Piko: 57984 en 59441 3115
2x Piko: 57984 en 59441
Startprijs 70 EUR
2x Fleischmann H0: 4346 en 4347 3108
2x Fleischmann H0: 4346 en 4347
Startprijs 75 EUR
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen 1199
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Startprijs 60 EUR
Grote glazen asbak 5557
Grote glazen asbak
Startprijs 120 EUR
7x Glazen/Kristallen flacons 5550
7x Glazen/Kristallen flacons
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren schep 343
Zilveren schep

Resultaat:

160 EUR

Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude/antieke Tulwar sabel 2704
Oude/antieke Tulwar sabel

Resultaat:

60 EUR