Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antiek Japans Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...

Tafelstuk met zilver 1881
Startprijs 90 EUR

Tafelstuk met kristal en zilver, 833/000. Zilveren standaard met ronde voet voorzien van parelrand, met daarin een kristallen hoorn met ruitslijpsel. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:w:1881. 14x27x24...

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

7x Fayence borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco pendule stel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.

Antieke militaire nachtwakersklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Suchard regulateur, 1915
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiquarische boeken
Resultaat: 110 EUR

Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm
Resultaat: 1.700 EUR

Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese rollen
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...

Butlerkastje Amsterdamse School
Resultaat: 100 EUR

Art Deco, Amsterdamse School butlerkastje. Circa 1930. Palmhouten ballen aan de poten. Eiken, deels gefineerd. Afmeting: 98 x 86 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gi...

Collier zwarte parel en citroenkristal
Startprijs 190 EUR

Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat

4x Eiken stoelen, 1880
Resultaat: 145 EUR

Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Groot Amefa plated bestek
Startprijs 50 EUR

Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren schaaltje
Startprijs 100 EUR

Zilveren schaaltje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met een palmetbewerking in het midden voorzien van een afbeelding met spelende putti's. Schoonhoven jl.:j:1890, Grootte 16x10x1cm, ca 80 gram. P...

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Trix H0 22736, Re 460 033-4
Resultaat: 50 EUR

Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.

Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.

Oude/antieke Tulwar sabel
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.