39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Zilveren schaaltje 393
Zilveren schaaltje
Startprijs 100 EUR
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6553
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
7x Fayence borden, 19e eeuw 6546
7x Fayence borden, 19e eeuw

25 EUR

Bronzen kat (naar Botero) 5067
Bronzen kat (naar Botero)
Startprijs 80 EUR
Antieke eiken hal/kerk bank, 1850 4088
Antieke eiken hal/kerk bank, 1850

250 EUR

Houtgestoken Indische olifant 5060
Houtgestoken Indische olifant

60 EUR

Zilveren pijpencomfoor 850
Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 150 EUR
Lot zilver 843
Lot zilver
Startprijs 25 EUR
Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw 4052
Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw

140 EUR

Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800 4045
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800

450 EUR

Antieke bronzen buste, Dante 5053
Antieke bronzen buste, Dante
Startprijs 70 EUR
Franse speeltafel, 19e eeuw 4038
Franse speeltafel, 19e eeuw

375 EUR

2 Amethisten 836
2 Amethisten
Startprijs 35 EUR
Lot oud/antiek porselein/aardewerk 6517
Lot oud/antiek porselein/aardewerk

60 EUR

Witgouden rijring met diamant 357
Witgouden rijring met diamant
Startprijs 150 EUR
Groot lot plated bestek 350
Groot lot plated bestek

40 EUR

Zilveren schep 343
Zilveren schep

160 EUR

Imari sierschotel, 19e eeuw 6510
Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930 6503
2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930

40 EUR

Dienblad 800
Dienblad
Startprijs 90 EUR
3 Delen oud/antiek Chinees porselein 6467
3 Delen oud/antiek Chinees porselein

90 EUR

2 Zilveren fotolijsten 150
2 Zilveren fotolijsten

100 EUR

Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

200 EUR