Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht 1457
17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
A. de Pablos, Flamingo danseres in landschap 1458
A. de Pablos, Flamingo danseres in landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
E.J. Metal?, Oude spinster 1459
E.J. Metal?, Oude spinster

Resultaat:

50 EUR

Windaus, Stadsgezicht met figuren 1460
Windaus, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Watermolen in bergen 1461
Ongesigneerd, Watermolen in bergen

Resultaat:

70 EUR

S. Kramer, Stadsgezicht Parijs 1462
S. Kramer, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 120 EUR
Altes, Riviergezicht met koe en herder 1463
Altes, Riviergezicht met koe en herder
Startprijs 70 EUR
Verkocht
A. Funke, Grachtgezicht Katwijk 1464
A. Funke, Grachtgezicht Katwijk

Resultaat:

45 EUR

G. Posthuma, Poldergezicht bij avond 1465
G. Posthuma, Poldergezicht bij avond
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Naakte dame op bed 1466
Ongesigneerd, Naakte dame op bed
Startprijs 150 EUR
Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren 1467
Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren
Startprijs 100 EUR
Chris Overbeeke, Zeehond 1468
Chris Overbeeke, Zeehond
Startprijs 100 EUR
Chris Overbeeke, Konijnen familie 1469
Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startprijs 100 EUR
Phil May, Bob Marley 1470
Phil May, Bob Marley
Startprijs 50 EUR
H.F. Lith, Zeegezicht 1471
H.F. Lith, Zeegezicht
Startprijs 70 EUR
M. Nagtegaal, Ei met gezicht voor gevels 1472
M. Nagtegaal, Ei met gezicht voor gevels
Startprijs 60 EUR
Chris Overbeeke, Giraffenmoeder met jong 1473
Chris Overbeeke, Giraffenmoeder met jong
Startprijs 100 EUR
Chris Overbeeke, Lachende bruine beer 1474
Chris Overbeeke, Lachende bruine beer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
R. Henriëtte, Gezicht op kasteel 1475
R. Henriëtte, Gezicht op kasteel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jolande Brouwers, Moderne composities 1476
Jolande Brouwers, Moderne composities

Resultaat:

90 EUR

H.E. Roodenburg, Mand met bloemen 1477
H.E. Roodenburg, Mand met bloemen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
H. Thiele, Poesje in oude schoen 1478
H. Thiele, Poesje in oude schoen

Resultaat:

70 EUR

Aquarel ontwerp old timer 1479
Aquarel ontwerp old timer
Startprijs 80 EUR
Verkocht
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen 1480
T. Anconé, Saksische schuur Fleringen

Resultaat:

60 EUR