39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Ongesigneerd?, Berglandschap met vakwerkhuis 1024
Ongesigneerd?, Berglandschap met vakwerkhuis
Startprijs 800 EUR
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee 1025
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR
A.J. van Prooyen, Moeder en kind op strand 1026
A.J. van Prooyen, Moeder en kind op strand

600 EUR

H.C. Bosman, Paardenkar met stro 1027
H.C. Bosman, Paardenkar met stro
Startprijs 500 EUR
H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald 1028
H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Startprijs 1.500 EUR
Bas Veth, Bomschuit met vissers 1029
Bas Veth, Bomschuit met vissers

750 EUR

Haagse School, Twee koeien bij bomen 1030
Haagse School, Twee koeien bij bomen

150 EUR

Dali figuur, Paard 1031
Dali figuur, Paard
Startprijs 200 EUR
Corneille, Moderne compositie 1032
Corneille, Moderne compositie
Startprijs 400 EUR
W. Hambüchen, Bomschuit op strand met vissersvolk 1033
W. Hambüchen, Bomschuit op strand met vissersvolk

415 EUR

Eisman Semenowsky, Dame met dienblad 1034
Eisman Semenowsky, Dame met dienblad
Startprijs 800 EUR
J. Melcher, Zuid-Duits interieur 1035
J. Melcher, Zuid-Duits interieur
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Isaac zegent Jacob 1036
Ongesigneerd, Isaac zegent Jacob
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd, Dame met kanten kraag 1037
Ongesigneerd, Dame met kanten kraag

650 EUR

Herman Bogman Jr., Vaas met bloemen 1039
Herman Bogman Jr., Vaas met bloemen

450 EUR

H.A. van Ingen, Liggende koe in stal 1040
H.A. van Ingen, Liggende koe in stal

325 EUR

H.J. van Wijngaard, Riviergezicht IJssel bij avond 1041
H.J. van Wijngaard, Riviergezicht IJssel bij avond
Startprijs 750 EUR
Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein 1042
Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein
Startprijs 350 EUR
Evert Rabbers, Boer met paardenspan 1043
Evert Rabbers, Boer met paardenspan

525 EUR

2x Yang Saudia, Arabieren 1044
2x Yang Saudia, Arabieren

225 EUR

Miniatuur portret, 19e eeuw 1045
Miniatuur portret, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
H.C. Bogman, Paarden voederplaats 1046
H.C. Bogman, Paarden voederplaats

200 EUR

H.J. Wijngaard, IJsselgezicht bij avond 1047
H.J. Wijngaard, IJsselgezicht bij avond
Startprijs 600 EUR
J. Mankes, Kraai 1048
J. Mankes, Kraai

350 EUR