Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x  Antieke tegels 6165
2x Antieke tegels
Startprijs 15 EUR
2x Meissen porselein 6481
2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR
4x Oud/antiek porselein 6545
4x Oud/antiek porselein
Startprijs 20 EUR
Oude beeldengroep, Valsspelers 6135
Oude beeldengroep, Valsspelers
Startprijs 25 EUR
Oude/antiekeYixing theepot 6403
Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 25 EUR
Oosterse dekselpot 6551
Oosterse dekselpot
Startprijs 25 EUR
3-Delig blauw/wit kaststel 6557
3-Delig blauw/wit kaststel
Startprijs 25 EUR
2x Antieke bloempot, 1900 6184
2x Antieke bloempot, 1900
Startprijs 30 EUR
3x Gouda plateelvazen 6200
3x Gouda plateelvazen
Startprijs 30 EUR
2x oud/antiek Porceleyne Fles 6351
2x oud/antiek Porceleyne Fles
Startprijs 30 EUR
Antiek Engels servies op tablet 6364
Antiek Engels servies op tablet
Startprijs 30 EUR
Antieke Chinese/Kantonese gemberpot 6398
Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startprijs 30 EUR
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900 6507
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900
Startprijs 30 EUR
Chinese gemberpot 6528
Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR
Chinese gemberpot, 19e eeuw 6548
Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Oosters Fayence schaal 6550
Oosters Fayence schaal
Startprijs 30 EUR
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6553
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
3x Chinese borden 6558
3x Chinese borden
Startprijs 30 EUR
Antieke Meissen sauskom, 1930 6065
Antieke Meissen sauskom, 1930
Startprijs 35 EUR
2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6180
2x Porseleinen vazen, 1930-1950
Startprijs 35 EUR
Bing en Gröhndahl gebaksset 6273
Bing en Gröhndahl gebaksset
Startprijs 35 EUR
Delfts bord, 18e eeuw 6277
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR
Antieke Franse Fayence scheerbekken 6369
Antieke Franse Fayence scheerbekken
Startprijs 35 EUR
Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw 6445
Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR