Kleine geëmailleerde Chinese theepot met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Petrus Regout Maastricht sierschotels. Decor Persian. Circa 1890 + Engelse antieke vaas Booths England met vogels en goud decor. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Drie maal Jugendstil bloempotten + twee maal kastkommen Petrus Regout Maastricht, decor Flora + één maal Gouda polychrome glansplatelen bord. Afmeting...
Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.
Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...
Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met florale decors. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren decor en Chinese tekens. 18e Eeuw. Haarlijn in tuit. Afmeting: 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese Kantonese schaal met Familie Roze decor, floraal, vogels, vlinders + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Groot oud Hongaars porseleinen figuur. Zsolnay. Man met mes en stuk hout. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zes antieke keramieken kastkommen. Divers. Circa 1900. Onder andere Maastricht en goudsteen. Drie keer met beschadigingen. Afmeting: 9 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Japans Imari porseleinen sierschotel met figuren en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: ø 34,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek 16-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met goud en figuren decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes kleine bordjes, groot bord, theepot, melk+suikerpot. Minimale be...
Oude grote Chinees porseleinen vaas met figuren decor rondom. Circa 1900. Oren mat-geel gekleurd, mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen theepot met goud decor en fijn geschilderde florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en vogel decor. Eén minimale chip. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en perzik decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.
Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .
Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen vaas met landschappen en goud decor. Circa 1900. Gemerkt Noritake. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.
Drie maal Oost-Duits porselein. Bestaande uit: Twee kandelaren, Volkstedt, rozen decors, beschadigingen aan roos. Eén maal tafellamp met figuren, G.D.R., in goede staat. Afmeting: 19 - 42 cm. In redel...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Tweede helft 20e eeuw. Met roze floraal decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker, theezeef + twaalf kop en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. Minimale chip ...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Engelse Staffordshire keramieken figuren. Ruiters te paard. Handbeschilderd. Afmeting: 18 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse gesigneerde kan met tinnen deksel. Decor met natuur, vogels, slak etc. Signatuur moeilijk leesbaar. Sarreguemus? Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse polychrome Delftse borden met bloempot decor. Twee gemerkt. Minimale randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.