Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Stationscomtoise met wekker 3549
Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Junghans regulateur 3550
Antieke Junghans regulateur

Resultaat:

130 EUR

Kienzle regulateur 1880 3551
Kienzle regulateur 1880
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3552
Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 150 EUR
Franse comtoise staande klok 3553
Franse comtoise staande klok
Startprijs 150 EUR
Oude bureauklok 3554
Oude bureauklok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek bronzen klokkenstel, 1880 3555
Antiek bronzen klokkenstel, 1880

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Biedermeier precisie regulateur, 1830 3556
Biedermeier precisie regulateur, 1830

Resultaat:

400 EUR

Antieke Friese stoelklok, 1900 3557
Antieke Friese stoelklok, 1900
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Duitse Josephiene pendule, 1900 3558
Antieke Duitse Josephiene pendule, 1900

Resultaat:

60 EUR

Franse pendule, 1890 3559
Franse pendule, 1890
Startprijs 200 EUR
Weense staande regulateur, 1880 3560
Weense staande regulateur, 1880
Startprijs 1.200 EUR
Friese stoelklok 3561
Friese stoelklok
Startprijs 200 EUR
Antieke Friese staartklok 3562
Antieke Friese staartklok
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje) 3563
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)

Resultaat:

185 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule 3564
Antieke Franse porseleinen pendule
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Art Deco staande klok 1930 3565
Art Deco staande klok 1930

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke  staande klok, 1920 3566
Antieke staande klok, 1920

Resultaat:

110 EUR

Antieke staande klok, 1920 3567
Antieke staande klok, 1920
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse tafelklok 3568
Antieke Franse tafelklok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Haantjes comtoise, 18e eeuw 3569
Haantjes comtoise, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Engelse staande klok 3570
Antieke Engelse staande klok

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, 1850 3571
Vuurvergulde pendule, 1850

Resultaat:

200 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1800 3572
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.100 EUR