Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot barnsteen sieraden 513
Lot barnsteen sieraden
Startprijs 30 EUR
Zilveren oorknoppen met amethist en rhodoniet 530
Zilveren oorknoppen met amethist en rhodoniet
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband met turkoois 536
Zilveren armband met turkoois
Startprijs 30 EUR
3 Zilveren broches 585
3 Zilveren broches
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband 589
Zilveren armband
Startprijs 30 EUR
Zilveren choker en ring 713
Zilveren choker en ring
Startprijs 30 EUR
Grote zilveren ring met steen 741
Grote zilveren ring met steen
Startprijs 30 EUR
Zilveren choker 826
Zilveren choker
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband 828
Zilveren armband
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring, lepel 932
Zilveren ring, lepel
Startprijs 30 EUR
Grote zilveren hanger 934
Grote zilveren hanger
Startprijs 30 EUR
Vergulde oorknoppen met granaat 943
Vergulde oorknoppen met granaat
Startprijs 30 EUR
Zilveren oorknoppen met diamant 961
Zilveren oorknoppen met diamant
Startprijs 30 EUR
Ring met paarse steen 388
Ring met paarse steen
Startprijs 35 EUR
Zilveren ring met zwart gesneden deel 478
Zilveren ring met zwart gesneden deel
Startprijs 35 EUR
2x Smart Watch, dames+heren 610
2x Smart Watch, dames+heren
Startprijs 35 EUR
Herenhorloge Head 614
Herenhorloge Head
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren armbanden 677
2 Zilveren armbanden
Startprijs 35 EUR
Zilveren ring met blauw 686
Zilveren ring met blauw
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren ringen met parelmoer 687
2 Zilveren ringen met parelmoer
Startprijs 35 EUR
2 Amethisten 836
2 Amethisten
Startprijs 35 EUR
Horloge Skmei 901
Horloge Skmei
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband filigrain 924
Zilveren armband filigrain
Startprijs 35 EUR
Zilveren slavenband met lapis lazuli 925
Zilveren slavenband met lapis lazuli
Startprijs 35 EUR