Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht 1406
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 20 EUR
J. Verbrugge, Stadspoort 1213
J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 25 EUR
J. van Slogteren, Hollands riviergezicht 1224
J. van Slogteren, Hollands riviergezicht
Startprijs 25 EUR
Hans Mael, Abstract 1484
Hans Mael, Abstract
Startprijs 25 EUR
Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg 1485
Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg
Startprijs 30 EUR
F. Bruil, Vaas met bloemen 1263
F. Bruil, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
3x Vieux, divers 1283
3x Vieux, divers
Startprijs 40 EUR
S. Dittrich, Fluitspelende figuur 1285
S. Dittrich, Fluitspelende figuur
Startprijs 40 EUR
H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin 1292
H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Startprijs 40 EUR
2x Kaart Middelburg 1293
2x Kaart Middelburg
Startprijs 40 EUR
Krijn van Dijke, Abstract figuratief 1294
Krijn van Dijke, Abstract figuratief
Startprijs 40 EUR
P. Stöven, Vaas met bloemen 1339
P. Stöven, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
H. van Ommen, Portret meisje 1349
H. van Ommen, Portret meisje
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, 2x antieke etsen 1391
Ongesigneerd, 2x antieke etsen
Startprijs 40 EUR
A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas 1402
A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Startprijs 40 EUR
Meindert Volkers, Orchideeën 1415
Meindert Volkers, Orchideeën
Startprijs 40 EUR
Meinert Volkers, Landgoed Teutoburgerwald 1416
Meinert Volkers, Landgoed Teutoburgerwald
Startprijs 40 EUR
Meinert Volkers, Bloemen 1421
Meinert Volkers, Bloemen
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1426
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Antieke ikoon, 1900 1435
Antieke ikoon, 1900
Startprijs 40 EUR
Franse aquarel, Tentoonstelling 1453
Franse aquarel, Tentoonstelling
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Indonesiche man 1456
Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR
D. de Mey, Landschap watermolen 1193
D. de Mey, Landschap watermolen
Startprijs 50 EUR
Lorenz Kraus, Vaas met bloemen 1238
Lorenz Kraus, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR