39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Familie Verte schotel met vleermuizen 6096
Familie Verte schotel met vleermuizen
Startprijs 1.000 EUR
2x Oude/antieke Chinese vazen 6097
2x Oude/antieke Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
2x Oude/antieke Familie Verte kopjes 6098
2x Oude/antieke Familie Verte kopjes
Startprijs 300 EUR
Oude/antiek Familie Rose penselenpot 6099
Oude/antiek Familie Rose penselenpot

150 EUR

6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw 6100
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw

275 EUR

Oude Chinese eierschaal tafellamp 6101
Oude Chinese eierschaal tafellamp
Startprijs 100 EUR
Chinese schotel , 18e eeuw 6102
Chinese schotel , 18e eeuw

50 EUR

2x Chinese borden, 18e  eeuw 6103
2x Chinese borden, 18e eeuw

60 EUR

4x Antiek Chinees 6104
4x Antiek Chinees
Startprijs 80 EUR
Majolica jardiniere, 1880 6105
Majolica jardiniere, 1880

120 EUR

Antieke Chinese theebus 6106
Antieke Chinese theebus

800 EUR

Oude/antieke Chinese kom 6107
Oude/antieke Chinese kom
Startprijs 500 EUR
Sevres schaal met montuur 6108
Sevres schaal met montuur
Startprijs 550 EUR
15-Delig wild servies, 1920 6109
15-Delig wild servies, 1920

225 EUR

Oud Japans Satsuma servies, 1930 6110
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startprijs 150 EUR
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6111
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
2x Antiele Kutani pijpvazen 6112
2x Antiele Kutani pijpvazen

50 EUR

2x Imari vazen, 19e eeuw 6113
2x Imari vazen, 19e eeuw

80 EUR

Imari dekselvaas, 19e eeuw 6114
Imari dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Imari lamp, 19e eeuw 6115
Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Grote Imari dekselschaal 6116
Grote Imari dekselschaal
Startprijs 60 EUR
4x Imari kop en schotels 6117
4x Imari kop en schotels

75 EUR

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6118
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 900 EUR
3-Delig Imari kaststel 6119
3-Delig Imari kaststel

70 EUR

2x 18e Eeuws Chinees Imari porselein 6120
2x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

60 EUR

Prachtige Imari bloemenvaas, 19e eeuw 6121
Prachtige Imari bloemenvaas, 19e eeuw

200 EUR

2x Imari schotels, 18e eeuw 6122
2x Imari schotels, 18e eeuw

90 EUR

3x Imari borden, 19e eeuw 6123
3x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
5x Imari borden, 19e eeuw 6124
5x Imari borden, 19e eeuw

50 EUR

3 Delen Japans Imari, 19e eeuw 6125
3 Delen Japans Imari, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
3x Grote beelden 6126
3x Grote beelden

85 EUR

2x Antieke terracotta figuren 6127
2x Antieke terracotta figuren

50 EUR

Oud wit beeld, Italiaanse geitenhoeders 6128
Oud wit beeld, Italiaanse geitenhoeders

225 EUR

3x Oude porseleinen vogels 6129
3x Oude porseleinen vogels
Startprijs 60 EUR
2x Antiek porseleinen figuren 6130
2x Antiek porseleinen figuren

60 EUR

2x Oude/antieke Staffordshire sculpturen 6131
2x Oude/antieke Staffordshire sculpturen
Startprijs 60 EUR
Oude Rosenthal woerd 6132
Oude Rosenthal woerd
Startprijs 40 EUR
Sculptuur van kikker 6133
Sculptuur van kikker

75 EUR

Oud Chinees/Japans porseleinen figuur 6134
Oud Chinees/Japans porseleinen figuur
Startprijs 90 EUR
Oude beeldengroep, Valsspelers 6135
Oude beeldengroep, Valsspelers
Startprijs 25 EUR
Oude Chinese vrouwenbuste 6136
Oude Chinese vrouwenbuste
Startprijs 80 EUR
Oude boeddha op sokkel 6137
Oude boeddha op sokkel
Startprijs 70 EUR
Porseleinen beeld, Man met tabakspijp 6138
Porseleinen beeld, Man met tabakspijp

40 EUR

Antiek Engels Copeland eetservies, 1900 6139
Antiek Engels Copeland eetservies, 1900

160 EUR

Engels Wedgwood servies 1930 6140
Engels Wedgwood servies 1930

160 EUR

2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900 6141
2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900
Startprijs 40 EUR
Villeroy en Boch servies 6142
Villeroy en Boch servies

80 EUR

Zeldzaam antiek gedenkbord 1928 6143
Zeldzaam antiek gedenkbord 1928

70 EUR

2x Delftse (tabaks)potten 6144
2x Delftse (tabaks)potten

20 EUR

2x Delfts blauwe sierborden 1930 6145
2x Delfts blauwe sierborden 1930

240 EUR

2x Delfts blauwe vazen 1930 6146
2x Delfts blauwe vazen 1930

60 EUR

5 Delen Delfts blauw 6147
5 Delen Delfts blauw

45 EUR

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6148
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw

25 EUR

3x Antieke caché potten, 1900 6149
3x Antieke caché potten, 1900
Startprijs 75 EUR
9x Borden Koningshuis 6150
9x Borden Koningshuis

50 EUR

2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw 6151
2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw

750 EUR

Oude/antieke Chinese neksteun 6152
Oude/antieke Chinese neksteun
Startprijs 90 EUR
Familie Rose halve-maan vaas 6153
Familie Rose halve-maan vaas

800 EUR

2x Chinese vazen, 19e eeuw 6154
2x Chinese vazen, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
2x Oude/antieke Familie Rose borden 6155
2x Oude/antieke Familie Rose borden
Startprijs 800 EUR
Oud/antiek Familie Rose waterbakje 6156
Oud/antiek Familie Rose waterbakje

1.000 EUR

Antieke dekselpot, 19e eeuw 6157
Antieke dekselpot, 19e eeuw

250 EUR

2x Grote Chinese vazen, 19e eeuw 6158
2x Grote Chinese vazen, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
12x Chinese olielampjes Vung Tao 6159
12x Chinese olielampjes Vung Tao

140 EUR

Chinese siervaas , 19e eeuw 6160
Chinese siervaas , 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Oude Chinese Familie Rose sierschotel 6161
Oude Chinese Familie Rose sierschotel

3.100 EUR

Oude Chinese pijpvaas 6162
Oude Chinese pijpvaas

150 EUR

6x Antiek Chinees porselein 6163
6x Antiek Chinees porselein

50 EUR

Antiek Hollands tegeltableau, 1900 6164
Antiek Hollands tegeltableau, 1900
Startprijs 350 EUR
2x  Antieke tegels 6165
2x Antieke tegels
Startprijs 15 EUR
4-Pas tegeltableau, 18e eeuw 6166
4-Pas tegeltableau, 18e eeuw

120 EUR

2x 17e Eeuwse tegels 6167
2x 17e Eeuwse tegels

75 EUR

6x  Antieke wandtegels 6168
6x Antieke wandtegels

60 EUR

Lot antieke tegels 6169
Lot antieke tegels

95 EUR

Lot antieke wandtegels (9x) 6170
Lot antieke wandtegels (9x)

70 EUR

15x Tegels op tableau 6171
15x Tegels op tableau

60 EUR

10x Jugendstil tegels 6172
10x Jugendstil tegels
Startprijs 80 EUR
Lot oude/antieke tegels (7x) 6173
Lot oude/antieke tegels (7x)
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Jugendstil tegels 6174
2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 60 EUR
Delfts 2-pas tegeltableau 1910 6175
Delfts 2-pas tegeltableau 1910

170 EUR

2x Fayence borden, 18e eeuw 6176
2x Fayence borden, 18e eeuw

60 EUR

2x Italiaans Capodimonte aardewerk 6177
2x Italiaans Capodimonte aardewerk

80 EUR

2x Duits porselein, 20e eeuw 6178
2x Duits porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antiek Schierholz inktstel 6179
Antiek Schierholz inktstel
Startprijs 40 EUR
2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6180
2x Porseleinen vazen, 1930-1950
Startprijs 35 EUR
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein 6181
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Startprijs 60 EUR
Antiek Sevres inktstel 6182
Antiek Sevres inktstel
Startprijs 50 EUR
Porseleinen fles stoppen (10x) 6183
Porseleinen fles stoppen (10x)
Startprijs 90 EUR
2x Antieke bloempot, 1900 6184
2x Antieke bloempot, 1900
Startprijs 30 EUR
Antiek Art Deco theeservies 1930 6185
Antiek Art Deco theeservies 1930

60 EUR

12x Petrus Regout bloempotten 6186
12x Petrus Regout bloempotten

30 EUR

Terracotta vaas 6187
Terracotta vaas
Startprijs 40 EUR
Antiek koffie-en theeservies, 1900 6188
Antiek koffie-en theeservies, 1900

240 EUR

2x Makkums plateel 6189
2x Makkums plateel
Startprijs 60 EUR
3-Delig Plateel kaststel 6190
3-Delig Plateel kaststel

35 EUR

Mobach Utrecht vaas, 1925 6191
Mobach Utrecht vaas, 1925
Startprijs 275 EUR