Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen pronkvazen 2024
2x Bronzen pronkvazen
Startprijs 250 EUR
Kroonluchter, 19e eeuw 2025
Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Antiek Engels reissecretaire, 1900 2026
Antiek Engels reissecretaire, 1900
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Gietijzeren etagere tafel 2027
Gietijzeren etagere tafel

Resultaat:

200 EUR

Antiek gietijzeren tafeltje 2028
Antiek gietijzeren tafeltje
Startprijs 125 EUR
2x Terracotta figuren 2029
2x Terracotta figuren
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Bowlpot + lepel, 1880 2030
Bowlpot + lepel, 1880

Resultaat:

50 EUR

Antieke graanmaat, 18e eeuw 2031
Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 220 EUR
Verkocht
2x Renaissance panelen 2032
2x Renaissance panelen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
5x Oude miniatuurtjes 2033
5x Oude miniatuurtjes

Resultaat:

65 EUR

2x Antieke porseleinen lampenvoeten 2034
2x Antieke porseleinen lampenvoeten
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Zwitserse speeldoos, 19e eeuw 2035
Zwitserse speeldoos, 19e eeuw

Resultaat:

490 EUR

Bureauklok met datum, 1880 2036
Bureauklok met datum, 1880
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Empire likeurkelder 2037
Empire likeurkelder

Resultaat:

110 EUR

Palissander reiskist, 19e eeuw 2038
Palissander reiskist, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR
Engelse staande barometer 2039
Engelse staande barometer
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Antieke Weense tafellamp, 1900 2040
Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke wildkroon, 18e eeuw 2041
Antieke wildkroon, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Antiek Engels kompas 2042
Antiek Engels kompas
Startprijs 120 EUR
Oude/antieke kinderwagen 2043
Oude/antieke kinderwagen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Plated tafelstuk, 1900 2044
Plated tafelstuk, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Wandkandelaren, Empire-stijl 2045
2x Wandkandelaren, Empire-stijl

Resultaat:

150 EUR

2x Kerkkandelaren 2046
2x Kerkkandelaren
Startprijs 200 EUR
Rad zegelstempel (brons), Vrij metselaars 2047
Rad zegelstempel (brons), Vrij metselaars
Startprijs 250 EUR