Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parker Vulpen, zwart 2496
Parker Vulpen, zwart
Startprijs 20 EUR
Lot antieke messen, 1900 2552
Lot antieke messen, 1900
Startprijs 20 EUR
Kavel met tientallen aanstekers 2568
Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 20 EUR
2x Oude Chinese amuletten 2583
2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 20 EUR
Oud Chinees/Japans lakwerk 2176
Oud Chinees/Japans lakwerk
Startprijs 25 EUR
Schaakspel + wijnset 2252
Schaakspel + wijnset
Startprijs 25 EUR
Serie boeken Vincent van Gogh 2399
Serie boeken Vincent van Gogh
Startprijs 25 EUR
Parker Vulpen Blauw/ goudkleur 2497
Parker Vulpen Blauw/ goudkleur
Startprijs 25 EUR
2x Biedermeier ketels 2505
2x Biedermeier ketels
Startprijs 25 EUR
Emaille Heilig kruis 2593
Emaille Heilig kruis
Startprijs 25 EUR
Antieke Engelse barometer 2613
Antieke Engelse barometer
Startprijs 25 EUR
2x Antieke tafelschalen, 1915 2058
2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR
Tinnen figuren etc. 2289
Tinnen figuren etc.
Startprijs 30 EUR
5x Oude blikken buttons 2329
5x Oude blikken buttons
Startprijs 30 EUR
2x Oude wandblakers 2354
2x Oude wandblakers
Startprijs 30 EUR
Antieke dekseldoos 2456
Antieke dekseldoos
Startprijs 30 EUR
Oud/antiek albasten doosje 2461
Oud/antiek albasten doosje
Startprijs 30 EUR
Oude Duitse affiche 2480
Oude Duitse affiche
Startprijs 30 EUR
Roodkoperen doofpot, 19e eeuw 2500
Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Bronzen schijfkandelaren 2516
2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 30 EUR
Kofferplatenspeler, 50-er Jaren 2549
Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 30 EUR
Italiaanse lamp 2586
Italiaanse lamp
Startprijs 30 EUR
3x Oud/antiek Oosters 2609
3x Oud/antiek Oosters
Startprijs 30 EUR
Oude staande lamp, 20e eeuw 2617
Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR