After-Sales / Naverkoop Oktoberveiling 2018

Naverkoop | Veiling

12.10.2018 – 13.10.2018

1733 Resultaten
Isaac Israels, Portret
1007
Isaac Israels, Portret

12.000 EUR

Duitse Flöten Uhr, 1840
3501
Duitse Flöten Uhr, 1840

5.250 EUR

Grote Fam. Rose theepot
6254
Grote Fam. Rose theepot

4.400 EUR

2 Zilveren kandelaren
1
2 Zilveren kandelaren

3.500 EUR

Zilver vergulde monstrans
2
Zilver vergulde monstrans

3.500 EUR

Boheemse wereldklok, 1920
3507
Boheemse wereldklok, 1920

3.500 EUR

Antieke Chinese Yixing kan
6026
Antieke Chinese Yixing kan

3.300 EUR

Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap
1001

3.000 EUR

Buffetkast met brons
4002
Buffetkast met brons

3.000 EUR

Marine enterbijl, 19e eeuw
2706
Marine enterbijl, 19e eeuw

2.600 EUR

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
1003

2.500 EUR

Rolex horloge Oyster, staal met goud
233

2.000 EUR

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw
6000

1.800 EUR

Diamant, 1,19 crt met certificaat
255

1.600 EUR

Antiek bronzen figuur, Cecil Brown
5000

1.600 EUR

Oude Chinese kraagvaas
6154
Oude Chinese kraagvaas

1.600 EUR

Secretaire met intarsia, 18e eeuw
4047

1.500 EUR

2x Chinese fabeldieren
6015
2x Chinese fabeldieren

1.500 EUR

Oude Chinese knobbelvaas
6153
Oude Chinese knobbelvaas

1.500 EUR

Herman Brood, Meisje
1064
Herman Brood, Meisje

1.405 EUR

Franse portaalklok, 1780
3523
Franse portaalklok, 1780

1.300 EUR

Gouden horloge IWC
3
Gouden horloge IWC

1.250 EUR

Gouden herenring met diamant, ca 1,00ct
9

1.250 EUR

Eisman Semenowsky, Twee dames bij parkbank
1036

1.200 EUR