Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese bloementafel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.

12 zilveren lepels
Resultaat: 60 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000, model waaier met puntbak. 11,5 cm. ca 150 gram.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Drie zilveren colliers met hanger
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren colliers met diverse hangers. totaal ca 15 gram.

2x Antieke Japanse vazen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Japanse geëmailleerde vazen met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten theetafel. Stijl-meubel met lade en schuifbladen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dozen tuin-ornamenten
Resultaat: 60 EUR

Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.