Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Geelgouden broche, 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. ca...
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Statenbijbel met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Kristallen schotel met aculade vormige rand en een sterslijpsel voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. MT.: A.A.G.Santfort, Zwolle jl.: d:1863. ø29x22cm. Enkele chips v...
Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Collier van gekleurde zoetwaterparels en amethist met een handgemaakt zilveren hanger met een fossiel agaat, een peridot, amethist en granaat. lengte 80 cm. 8 cm. In goede staat
Elf zilveren lepels, 833/000, met een bewerkte steel bekroond met een pijprokend figuur. Totaal ca 205 gram. 13,5cm. In goede staat
Platina solitairhanger, 900/000, met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 10 mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond model opengewerkt met schubbendecor voorzien van parelrand. Met hengsel met parelrand.ø10x10cm. MT.: Koninkijke Begeer & Vos, Utrecht, jl.: M:1922. ca 81 gram. In ...
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...
Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden bezet met diverse achtkant geslepen diamantjes. Breedte 7,5 mm. ø 57. ca 4 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.
Geelgouden choker, 750/000, met briljant. choker met in het midden een flexibel gedeelte bestaande uit een soort schubben bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Bevestigd aan een ...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.