Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bordje 6730
Chinees bordje
Startprijs 60 EUR
Chinees bordje 6731
Chinees bordje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6732
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

110 EUR

Chinese kom+dekselpot 6733
Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR
Chinese schaal, 18e eeuw 6734
Chinese schaal, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, 18e eeuw 6735
Chinese vaas, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Fayence bierpul, 19e eeuw 6736
Fayence bierpul, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Gemberpotje met figuren 6737
Gemberpotje met figuren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Grote kapitale Imari schotel 6738
Grote kapitale Imari schotel

Resultaat:

50 EUR

Japans vaasje, 1910 6739
Japans vaasje, 1910
Startprijs 20 EUR
Verkocht
KPM servies 6740
KPM servies

Resultaat:

25 EUR

KPM servies (koffie+thee) 6741
KPM servies (koffie+thee)
Startprijs 200 EUR
Kraagvaas 6742
Kraagvaas
Startprijs 200 EUR
Lot goudsteen, 11x 6743
Lot goudsteen, 11x
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot KPM serviesgoed 6744
Lot KPM serviesgoed

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Noorse tegel in lijst 6745
Noorse tegel in lijst

Resultaat:

30 EUR

Oude Chinese dekselpot 6746
Oude Chinese dekselpot
Startprijs 40 EUR
Penseelhouder + bloempot 6747
Penseelhouder + bloempot
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Queng Long schaal 6748
Queng Long schaal

Resultaat:

90 EUR