Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
WO II motortas 2752
WO II motortas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Replica pistool 2780
Replica pistool

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot eerste dag enveloppen Duitsland 2941
Lot eerste dag enveloppen Duitsland

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oud meubel-transport wagentje 3010
Oud meubel-transport wagentje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Antieke klokken 3650
3 Antieke klokken

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Franse marmeren pendule 3655
Antieke Franse marmeren pendule

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3668
Schwarzwalder klok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bim Bam regulateur, 1920 3692
Bim Bam regulateur, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jugendstil tafelklok met muziek 3697
Jugendstil tafelklok met muziek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing theetafel 4145
Messing theetafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Thonet tafel 4223
Thonet tafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eikenhouten kistje 4243
Eikenhouten kistje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stenen beeld, Naakte Afrikaanse vrouw 5080
Stenen beeld, Naakte Afrikaanse vrouw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, De ontmoeting 5132
Bronzen figuur, De ontmoeting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Terracotta figuur 5135
2x Terracotta figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Staand jongetje 5147
Bronzen beeld, Staand jongetje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jugendstil karaf + glazen 5547
Jugendstil karaf + glazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Rosenthal karaf met stippen 5548
Rosenthal karaf met stippen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Imari bordjes 6111
3x Imari bordjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Makkums, schenkkan en bord 6223
3x Makkums, schenkkan en bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Antiek Wedgwood keramiek 6327
4x Antiek Wedgwood keramiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hutschenreuther, Porseleinen poes 6530
Hutschenreuther, Porseleinen poes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diverse gemberpotten 6592
Lot diverse gemberpotten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw 6605
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR