Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot barnsteen 984
Lot barnsteen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Set met amethist 985
Set met amethist

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Herenportret 1216
Ton Anconé, Herenportret

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten 1245
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
W.J. Dijk, Boten op meer 1371
W.J. Dijk, Boten op meer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Italiaanse jongen 1443
Onduid. gesig., Italiaanse jongen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Meinert Volkers, Sakti 1963 1447
Meinert Volkers, Sakti 1963

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1459
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret 1463
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
P. van Noort, Boerenhuisje 1469
P. van Noort, Boerenhuisje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Staande petroleumlamp 2115
Staande petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp 2117
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek, Algemeene Historie 2196
Antiquarisch boek, Algemeene Historie

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bureau barometer 2230
Bureau barometer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diversen 2315
Lot diversen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing doofpot, 1915 2380
Messing doofpot, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vijzel + stamper, 19e eeuw 2381
Vijzel + stamper, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese stoof, 19e eeuw 2383
Friese stoof, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing wandbord 2411
Messing wandbord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse weegschaal 2434
Engelse weegschaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar 2517
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Italiaanse lamp 2518
Italiaanse lamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Theestoof met messing binnenbak 2525
Theestoof met messing binnenbak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Duits WO I bajonet 2714
Duits WO I bajonet

Resultaat:

30 EUR