Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese theepot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delfts blauwe borden
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

4x Imari schotels
Startprijs 100 EUR

Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Purmerend plateelvaas
Startprijs 550 EUR

Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

Gietijzeren potkachel
Startprijs 40 EUR

Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

3x Duits keramiek, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...

2x Plated kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.

Chicken kom, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.

Lot porseleinen dekseldoosjes (14x)
Resultaat: 60 EUR

Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startprijs 1.600 EUR

Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Oosterse staande olielamp, 1900
Startprijs 130 EUR

Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Emaille reclameborden
Startprijs 70 EUR

Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.

Italiaanse keramieken tafellamp
Startprijs 70 EUR

Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.

Champagne/wijnkoeler op standaard
Startprijs 50 EUR

Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.