Armband met bloedkoralen. Armband met 3 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een double sluiting met graveerwerk en veiligheid. ca 25 gram. lengte 20 cm.
Zilveren strooier in de vorm van een ei geplaatst op 3 pootjes. De strooier is versierd met palmetten, bloemen en diverse dieren. Afmeting: ø 4 x 4,5 cm. Ca. 31 gram. In goede staat.
Drie kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Kegelvormige flacon met zilveren kraag en bolle dop. Cilindervormige flacon met slijpsel met zilveren kraag en dop met graveerwerk. En een bolle flaco...
Zilveren armband, 925/000, van oranje stenen. Brede zilveren armband met schakels gemaakt uit bloemen van oranje stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 2x21cm. Nieuw
Kristallen bonbonkom met gecontourneerde rand en amandelslijpsel op een zilveren voet.17x11cm. Enkele chips
Twee zilveren miniaturen. 'Koalabeer met jong' en 'Everzwijn'. Afmeting: 2,5 x 1,5 - 3 x 3 cm. Totaal ca. 48 gr.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Opengewerkte staafbroche met in het midden een rond gefacetteerde granaat, ø 12,5 mm, in geschulpte rand met getorste bewerking. 45x18 mm. ca 5,6 gram. In goed...
Zilveren bonbonschaaltje, 833/000. Ovaal bonbonschaaltje versierd met floraal decor, met 2 greepjes in de vorm van een bloemenrank, staand op 4 vierkant verlopende pootjes. MT.: Bijkamp & Co. Steenwij...
Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...
Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.