Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari vazen (2x)
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De ranch en De schim. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 36x47 cm en 30x40 cm in goede staat.

Comtoise (bloemslinger)
Startprijs 80 EUR

Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.

Tafelklok, 'Lorenz Fürtwangler'
Startprijs 180 EUR

Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.

A. Caullet, landschap
Startprijs 30 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat

Bloedkoraal
Resultaat: 50 EUR

Collier van rood/oranje kralen, ø 12 mm. Lengte 42 cm.

Armband, goud op zilver met diamanten
Startprijs 750 EUR

Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm, Enkele steentjes ontbrek...

Bronzen klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.

Moorlamp
Startprijs 400 EUR

Grote Italiaanse staande moorlamp met polychromie, plated, verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.195 cm. In goede staat.

Wandelstok met plated knoop
Startprijs 60 EUR

Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.

Klok van porselein
Startprijs 200 EUR

Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.

Houten pendule
Startprijs 575 EUR

Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw

Chinees bronzen beeld, vrouw met schaal
Startprijs 150 EUR

Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.

Bijbel met zilveren sloten en plaquettes.
Resultaat: 240 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...

Fries kantoortje
Resultaat: 260 EUR

Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.