Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden Omega Seamaster 177
Gouden Omega Seamaster

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
R. Beefster. Larense school 1105
R. Beefster. Larense school

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vleugel, gesigneerd. 4009
Vleugel, gesigneerd.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Commode, Orgel gebogen (barok) 4021
Commode, Orgel gebogen (barok)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schommelstoel, eiken. 4060
Schommelstoel, eiken.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4085
Chinese hocker

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Luier kabinet, eiken 4098
Luier kabinet, eiken

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Fries eiken kabinet 4124
Fries eiken kabinet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Beeldje met ivoor 5007
Beeldje met ivoor

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6024
2 Chinese vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden fantasiering met diamanten 130
Gouden fantasiering met diamanten

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met diamant 136
Gouden oorknoppen met diamant

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Secretaire (wortelnoten) 4027
Secretaire (wortelnoten)

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
6x Meissen borden 6058
6x Meissen borden

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6295
2 Chinese vazen

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 4-delig, op plated tablet 20
Zilveren servies, 4-delig, op plated tablet

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 3-delig, Engels 25
Zilveren servies, 3-delig, Engels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren mocca servies 195
Zilveren mocca servies

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Limet, de Spinsters. 1015
Limet, de Spinsters.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Alexander Follak, koets met paarden 1029
Alexander Follak, koets met paarden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, 'Staand paard' 1033
J. Mankes, 'Staand paard'

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven' 1038
M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven'

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ivoren figuur (wijsheer) 2044
Ivoren figuur (wijsheer)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Ivoren bewerkte slagtanden. 2049
2x Ivoren bewerkte slagtanden.

Resultaat:

450 EUR