Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Grote Chinese vazen 6298
2 Grote Chinese vazen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 4 delig 66
Zilveren servies, 4 delig

Resultaat:

630 EUR

Verkocht
Granaatcollier met gouden streekbroche 282
Granaatcollier met gouden streekbroche

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ivoren tand (bewerkt met hoofd) 2041
Ivoren tand (bewerkt met hoofd)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Franse kast. 4096
Franse kast.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Pijpvaas, Cheng Long (geel). 6097
Pijpvaas, Cheng Long (geel).

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6220
2 Chinese vazen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
8x Chinese verdeelschaal 6257
8x Chinese verdeelschaal

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3 Chinese vazen 6260
3 Chinese vazen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Cor Bouter, C. Verschuur 1093
Cor Bouter, C. Verschuur

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Gouden Omega seamaster automatic 185
Gouden Omega seamaster automatic

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'. 1046
J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Boulle klok op console 3513
Boulle klok op console

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Michael Harris, kunstvaas. 5525
Michael Harris, kunstvaas.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6023
2 Chinese vazen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
6x Kop+schotel, China. 6078
6x Kop+schotel, China.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
6x Kop + schotel (peterselie motief) 6079
6x Kop + schotel (peterselie motief)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
9x Imarie borden (18e Eeuw) 6106
9x Imarie borden (18e Eeuw)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zeven maal Chinees porselein 6415
Zeven maal Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ivoren hoofd 2040
Ivoren hoofd

Resultaat:

530 EUR

Verkocht
Grote zilveren broodmand 42
Grote zilveren broodmand

Resultaat:

520 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijn kom 23
Zilveren brandewijn kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
36-Delig zilveren bestek, Puntfilet 148
36-Delig zilveren bestek, Puntfilet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting.. 154
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting..

Resultaat:

500 EUR