Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Koffie-theeset Alessi "Bombe" 2033
Koffie-theeset Alessi "Bombe"

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hoekkast, mahonie. 4004
Hoekkast, mahonie.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kabinet Engels 18 eeuws 4139
Kabinet Engels 18 eeuws

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kersenhouten ladencommode 4143
Kersenhouten ladencommode

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot Limoges Cartier 6016
Lot Limoges Cartier

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3 Officieren te paard 6287
3 Officieren te paard

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Dekselpot 6422
2x Dekselpot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 351
Gouden zakhorloge

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Gouden munthanger met  collier 479
Gouden munthanger met collier

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Henk Schuring (6x) 1120
Henk Schuring (6x)

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Abstract. 1090
Thijs Buit, Abstract.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
G. Altman, 'Landschap met sloot'. 1112
G. Altman, 'Landschap met sloot'.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen sta-lamp 2011
Bronzen sta-lamp

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bijbel met messing beslag 2131
Bijbel met messing beslag

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Klok 3682
Klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Kabinetkast, eiken. 4035
Kabinetkast, eiken.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, Heriz. 4502
Perzisch kleed, Heriz.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen kalkoen, Art Deco 5033
Bronzen kalkoen, Art Deco

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen kraanvogel 5040
Bronzen kraanvogel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas 6035
Chinese dekselvaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Fam. Rose kopjes. 6046
2x Fam. Rose kopjes.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 15
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 94
Zilveren dienblad

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
B. Vantier, 'Portret boeren vrouw'. 1089
B. Vantier, 'Portret boeren vrouw'.

Resultaat:

360 EUR