Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ring met saffier en diamant 605
Ring met saffier en diamant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Goud op zilveren schildbroche 632
Goud op zilveren schildbroche

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Granaatcollier met gouden slot 856
Granaatcollier met gouden slot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring met briljant 860
Gouden ring met briljant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband breed Milanees 928
Zilveren armband breed Milanees

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lotje gouden sieraden divers. 134
Lotje gouden sieraden divers.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Ring met robijn en diamant 312
Ring met robijn en diamant

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Granaatcollier met gouden slot 703
Granaatcollier met gouden slot

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 803
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 810
Gouden ring met diamant

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Witgouden hanger met parel en briljant 927
Witgouden hanger met parel en briljant

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x 3-rij armband, zilveren achterplaat. 687
4x 3-rij armband, zilveren achterplaat.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke gouden broche 801
Antieke gouden broche

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tourmalijn 907
Tourmalijn

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd 940
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden hanger met groene jade steen 896
Gouden hanger met groene jade steen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3 Bloedkoralen kettinkjes 161
3 Bloedkoralen kettinkjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Barnsteen Carneool 261
Barnsteen Carneool

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden hanger/broche met lava-camee. 432
Gouden hanger/broche met lava-camee.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot met o.a. barnsteen 434
Lot met o.a. barnsteen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden ring met steen 457
Gouden ring met steen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden Hanger en collier met granaat 895
Gouden Hanger en collier met granaat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden armband 109
Gouden armband

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Lot ziveren sieraden 335
Lot ziveren sieraden

Resultaat:

55 EUR