Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ivoren doos+miniatuur, op benen pootjes. 2405
Ivoren doos+miniatuur, op benen pootjes.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kassa 2422
Kassa

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Bontmantel + 2x bontmuts. 2434
3x Bontmantel + 2x bontmuts.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franklin Miast "Otters in de sneeuw" 2186
Franklin Miast "Otters in de sneeuw"

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kolenbak 2190
Kolenbak

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Engelse hoed. 2227
Engelse hoed.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groene hanglamp 2322
Groene hanglamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Dokterstas 2347
3x Dokterstas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese emaille vaas. 2418
Chinese emaille vaas.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stel bronzen kandelaars+wandplaat. 2446
Stel bronzen kandelaars+wandplaat.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mini plaquette Herzog (ivoor). 2476
Mini plaquette Herzog (ivoor).

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kavel divers etnografica 2531
Kavel divers etnografica

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tafellamp, messing 2154
Tafellamp, messing

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot diverse antiek. 2340
Lot diverse antiek.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot diversen (o.a.: bellen) 2481
Lot diversen (o.a.: bellen)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Arabisch geweer met inleg. 2093
Arabisch geweer met inleg.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Indonesische kris + schede. 2094
2x Indonesische kris + schede.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Penvuur pistool in holster 2098
Penvuur pistool in holster

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dubbelloopse voorlader 2100
Dubbelloopse voorlader

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco bureaulamp met klok 2163
Art Deco bureaulamp met klok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot divers koperwerk 2168
Lot divers koperwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot divers koperwerk 2169
Lot divers koperwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Koper (19e Eeuw) 2175
3x Koper (19e Eeuw)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bestekcassette 2182
Bestekcassette

Resultaat:

80 EUR