Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren doos+miniatuur, op benen pootjes.
Resultaat: 100 EUR

Oude met ivoor belijmde dekseldoos met medaillon voorstelling, figuren en vee (gedeeltelijk geschilderd). 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Kassa
Resultaat: 100 EUR

Antieke metalen National kassa. Circa 1920. Met Duitse aanduiding. Afmeting: 52 x 40 x 30 cm. In goede staat.

3x Bontmantel + 2x bontmuts.
Resultaat: 100 EUR

Drie oude dames bontjassen en twee bontmutsen. Afmeting: 94 cm, 110 cm, 115 cm, 10 cm. In goede staat.

Franklin Miast "Otters in de sneeuw"
Resultaat: 90 EUR

Prachtige grote Franklin Minst figurengroep. Gesigneerd K. Sherwin. Vijf otters bij waterpartij. Afmeting: 26 x 36 x 21 cm. In goede staat.

Kolenbak
Resultaat: 90 EUR

Antieke historisme kolenkit, circa 1880. Gietijzer, vernikkeld met bijhorende bewerkte schep. Afmeting: 39 x 30 x 46 cm. In goede staat.

Engelse hoed.
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke Engelse infanterie kapiteinshoed in originele metalen foudraal met koperplaat. Capt. H.W. Whyte, 3 rth. County of London. Hoed gemerkt Hamburger Rogers & Co. Covent Garden London.

Groene hanglamp
Resultaat: 90 EUR

Empire stijl messing hanglamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts,, 60x58øcm. In goede staat

3x Dokterstas
Resultaat: 90 EUR

Drie lederen dokterstassen, circa 1940. Afmeting: 35 - 55 cm. In redelijk goede staat.

Chinese emaille vaas.
Resultaat: 90 EUR

Grote oude Chinese emaille vaas met floraal- en vogels decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Stel bronzen kandelaars+wandplaat.
Resultaat: 90 EUR

Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat

Mini plaquette Herzog (ivoor).
Resultaat: 90 EUR

Ivoren medaillon 'Herzog van Sachsen' Jo. Ernest. IVN. D. 19e Eeuw. In mahonie lijstje. Afmeting: ø 7,5 cm. In zeer goede staat.

Kavel divers etnografica
Resultaat: 90 EUR

Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afmeting. ca. 8-60 cm. In goede staat.

Tafellamp, messing
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke historisme kandelaar-tafellamp met Griekse vrouw, circa 1890. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Lot diverse antiek.
Resultaat: 85 EUR

Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...

Lot diversen (o.a.: bellen)
Resultaat: 85 EUR

Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.

Arabisch geweer met inleg.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Arabisch geweer met parelmoer en koper beslagen. Geweer heeft gegraveerde loop. Afmeting: L.92 cm. In goede staat.

2x Indonesische kris + schede.
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Indonesische krissen met hout en met messing beslagen schedes. 20e Eeuw. Afmeting: L.49-50 cm. In goede staat.

Penvuur pistool in holster
Resultaat: 80 EUR

Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelloopse voorlader
Resultaat: 80 EUR

Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. (één schroef vervangen). Afmeting: L.20 cm. In goede staat.

Art Deco bureaulamp met klok
Resultaat: 80 EUR

Art Deco messing bureaulamp met wekkerklok. Circa: 1940. Afmeting:H. 34 cm. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Onder meer met een warmhoud-rechaud, kolenbak, ketels, kruik etc. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Bestaande uit theestoof, één doofpot, melkkan, hengselbak, ketel, sleef, grote Oosterse schaal. In goede staat.

3x Koper (19e Eeuw)
Resultaat: 80 EUR

Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.

Bestekcassette
Resultaat: 80 EUR

Moderne, 12-persoons, plated bestekcassette in chique koffer. Ongebruikt. In goede staat.