Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeeldengroep 5096
Bronzen beeeldengroep

Resultaat:

150 EUR

Bronzen Ghandi 5097
Bronzen Ghandi
Startprijs 80 EUR
5x Bronzen figuren (Afrikaans) 5098
5x Bronzen figuren (Afrikaans)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen beeld (Afrikaans) 5099
Bronzen beeld (Afrikaans)

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Mercurius (repro) 5100
Mercurius (repro)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees figuur 5101
Chinees figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oosters figuur 5102
Oosters figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen Boedha 5103
Bronzen Boedha

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, 'Vogelvlucht'. 5104
Bronzen sculptuur, 'Vogelvlucht'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen kind met pop 5105
Bronzen kind met pop

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5106
2x Bronzen figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5107
2x Bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5108
2x Bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

2x Bronzen figuren 5109
2x Bronzen figuren
Startprijs 50 EUR
2x Bronzen figuren 5110
2x Bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
2x Bronzen figuren 5111
2x Bronzen figuren
Startprijs 70 EUR
Bronzen figuur 5112
Bronzen figuur
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Bronzen teckel 5113
Bronzen teckel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude sculptuur. 5114
Oude sculptuur.

Resultaat:

40 EUR

Bronzen boedha (gesign.) 5115
Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 200 EUR
Bronzen boedha (Chinees) 5116
Bronzen boedha (Chinees)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese boedha (groot) 5117
Chinese boedha (groot)

Resultaat:

200 EUR

Boedha, Chinees (gesign.) 5118
Boedha, Chinees (gesign.)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Boedha, Chinees (gesign.) 5119
Boedha, Chinees (gesign.)

Resultaat:

150 EUR

Bronzen vogel (Jules Mené) 5120
Bronzen vogel (Jules Mené)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Vuurvergulde baby's (2x) 5121
Vuurvergulde baby's (2x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen buste man 5122
Bronzen buste man

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Madonna van hout, 18e eeuw. 5123
Madonna van hout, 18e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Bronzen koppen (2x) 5124
Bronzen koppen (2x)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Vergulde Quan Yin 5125
Vergulde Quan Yin

Resultaat:

180 EUR

Bronzen plaquette, gesigneerd 5126
Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 30 EUR
Bronzen knielende dame 5127
Bronzen knielende dame
Startprijs 45 EUR
Houten engel 5128
Houten engel
Startprijs 220 EUR
Bronzen beeld, non met bijbel en kind 5129
Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR
Bronzen buste 5130
Bronzen buste
Startprijs 150 EUR
Bronzen buste 5131
Bronzen buste
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Groot barok figuur 5132
Groot barok figuur

Resultaat:

175 EUR

Bronzen beeld, antiek. 5133
Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 175 EUR
Bronzen boedha 5134
Bronzen boedha
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Diverse bronzen kunstwerken 5135
Diverse bronzen kunstwerken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vergulde boedha 5136
Vergulde boedha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Wolfgang Göddertz 5137
2x Wolfgang Göddertz

Resultaat:

130 EUR

Buste vrouw 5138
Buste vrouw
Startprijs 40 EUR
Chinees bronzen figuur. 5139
Chinees bronzen figuur.
Startprijs 40 EUR
Kunststof beeld 'Naakt' 5140
Kunststof beeld 'Naakt'
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Kegelspeler 5141
Kegelspeler

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houten boedha verg. 5142
Houten boedha verg.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wandengel 5143
Wandengel

Resultaat:

30 EUR

Bronzen beeld figuur. 5144
Bronzen beeld figuur.
Startprijs 30 EUR
Mijnwerker 5145
Mijnwerker
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee bronzen katten 5146
Twee bronzen katten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen schaaltje (B. Stichling) 5147
Bronzen schaaltje (B. Stichling)

Resultaat:

40 EUR