Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Chinese borden
Startprijs 65 EUR

Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. Afmeting. ø 23 cm. In goede staat.

3 x Cloisonné (2 vazen, 1 trommel)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.

Staande lamp, Tiffany-stijl.
Resultaat: 40 EUR

Oude Tiffany-stijl tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.

3x Dokterstas
Resultaat: 90 EUR

Drie lederen dokterstassen, circa 1940. Afmeting: 35 - 55 cm. In redelijk goede staat.

2 x Dokterstas
Startprijs 60 EUR

Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 50 EUR

Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.

2x Antieke lok eenden.
Resultaat: 55 EUR

Twee antieke beschilderde houten lok-eenden. Circa 1900. Afmeting: 31,5 -37,5 cm. In goede staat.

2 Porseleinen figuren,
Resultaat: 60 EUR

Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afmeting. 12-15 cm. In goede staat.

Chineese theebus, vroeg 20e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.

Div. antiek Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...

Kantonese vaas
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 16.5 cm. In goede staat.

2 Bloempotten blauw/wit
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, Afmeting 17x27x24cm. In redelijk/ goede staat

2 Chinese bordjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.

2x Vaas Japans
Resultaat: 25 EUR

Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Presenteerblad + goudsteen kan
Startprijs 50 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) goudsteen keramieken melkkan, ca. 1880. Afmeting 17-46 cm. In goede staat

5 Borden
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afmeting. 16.4 cm. ø. In goede staat.

3x Duits porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.

3 KPM borden
Startprijs 30 EUR

Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat

3 KPM borden
Startprijs 20 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.

Japans groot bord met figuren.
Startprijs 50 EUR

Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.

Servies, Mosa
Resultaat: 90 EUR

Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.

Stel Chinese figuren
Startprijs 150 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Chinees schaaltje + dekselpotje
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Tafelschaaltje op hoge voet, met floraal decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afmeting. 5.7 x 1...

Plaquette, Boch
Startprijs 25 EUR

Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afmeting. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.

Grote Engelse chocoladekom
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afmeting. 13x20 cm. ø. In goede staat.

Jade Foo hond
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.

3 Officieren te paard
Resultaat: 400 EUR

Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, Afmeting 38cm. In goede staat

Schwarzwalder wandklok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, omstreeks 1870, met portretmedaillons gelithografeerd, Compleet met gewichten en slinger Afmeting 33x26x13cm In redelijk/ goede staat

Wortelnoten hangvitrine kastje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuwAfmeting 73x67x20cm.In goede staat

Zilveren creolen en ring met kleurstenen
Startprijs 80 EUR

Set met een paar creolen en een ring, 925/000, met kleurstenen. Halve creolen en een ring pavé bezet met diverse kleurstenen, rond gefacetteerd. Breedte ring 12 mm, ø 58, creolen breedte 8 mm. Totaal ...

Inktstel met zilveren doppen en pen.
Resultaat: 140 EUR

Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voet, en kroontjespen. Op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm

2 Glazen bakjes met zilveren montuur.
Startprijs 90 EUR

Twee ovale bakjes met zilveren montuur. Een groot ovaal bakje uit rookglas geplaatst in een opengezaagd zilveren, 833/000, bakje met biedermeier graveerwerk en geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: B.W. V...

Lepelvaas met lepeltjes
Startprijs 80 EUR

Klein kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000, met 6 zilveren borrellepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, 9 cm. Als nieuw

Zilveren kaarsensnuiter
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse kaarsensnuiter met zilveren grepen, 925/000, Engels MT.: Onduidelijk, Grootte 19x9x3cm. In goede staat

Gouden Margriet broche met parels en diamanten.
Startprijs 360 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met parels en diamanten. Een broche in de vorm van een margriet met diverse parels als bloemblaadjes en een rozet met diamanten, met een roosslijpsel, als hart v...

Gouden camee broche/hanger.
Startprijs 225 EUR

Gouden hanger/broche, 585/000, met camee. Ovale hanger met geschulpte opengewerkte rand bezet met een schelpcamee. 45x40 mm. ca 13 gram. In goede staat

Gouden broche/hanger met camee
Startprijs 130 EUR

Gouden hanger/broche, 585/000, met camee. Een broche met geschulpte bewerkte rand versierd met gravures. In het midden van de broche zit een fraai uitgesneden camee, grootte 26x19 mm. Zowel als hanger...

Barnsteen Carneool
Resultaat: 60 EUR

Lot met diverse colliers van barnsteen, agaat en carneool. Gefacetteerde carneolen met GG, 585/000, sluiting. En oorhangers met barnsteen.

2 Zilveren doosjes en 1 odeurflacon.
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met porselein, bestaande uit een odeurflacon van porselein en zilveren dop, scharnier los, 8 cm, en twee zilveren doosjes, één cilinder en één vierkant met porselein in de deksel. 835/000. ...

Armband met granaat
Resultaat: 210 EUR

Granaten armband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gevlochten granaten bevestigd aan een ronde streeksluiting met geschulpte rand, filigrain en kleine bloem apliques met geelgouden...

Gouden ring met briljant
Startprijs 750 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met 2 geelgouden bolle randen met daartussen een oplopende witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, pavé gezet in 3 ri...

Gouden ring met Granaat
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.

Suikerstrooier, zilver
Resultaat: 175 EUR

Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 65 EUR

Odeurflacon, liggend peervormig model, met gouden kraag en dop, 585/000, versierd met ruitvormige stippel gravure, meanderrand en bloemenrank. 10x3cm. In goede staat.

Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilveren, een briefopener wajang, 800/000, met uitgezaagd figuur versierd met gravure, 14 cm, een taartschep met wajang decor, 800/00, met opengezaagde schep en steel met figuur en gravure ...

6 Karaffen
Startprijs 60 EUR

Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Glazen schaal (Bohemen)
Resultaat: 30 EUR

Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.

Glazen asbak
Startprijs 25 EUR

Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.

Karaf met zilveren kraag en 6 glazen.
Startprijs 110 EUR

Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...

Pijpwroeter, zilver.
Resultaat: 125 EUR

Zilveren pijpenwroeter, 835/000, met getorste deel, bekroond met een lopend paard. ca 8 gram, 9 cm.

11x Kristal
Startprijs 50 EUR

Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Armband, goud op zilver met diamanten
Startprijs 750 EUR

Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm, Enkele steentjes ontbrek...

3x Karaf
Startprijs 40 EUR

Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

9x Glas, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR

Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.

3 Glazen plaffonieres
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..

Witgouden ring met briljanten en rode steen.
Startprijs 525 EUR

Witgouden ring, 750/000, met briljanten en rode steen. Ring met ovaal gefacetteerde robijn steen, doorschijnend en behandeld, 12x9 mm, en een rand pavé bezet met briljant geslepen diamanten. ø 56, ca ...

Witgouden rijring met diamant
Startprijs 575 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Rijring met 4 baquette en 5 briljant geslepen diamanten. Om en om tussen balkjes gezet. totaal ca 0,45 crt. Breedte ring 2,2 mm. ø 54 mm. ca 3,1 gram. WVP €...

2 Colliers
Startprijs 40 EUR

Twee colliers met hematiet. Een collier met gefacetteerde hematietkralen met turkooiskralen, ø 10 mm, en een collier met hematietkralen en nefriet. ø8mm, Lengte 80 cm.

1x Kunstglazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

4x Paper Weights, 1x vaas
Startprijs 50 EUR

Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.

3 Kunstglazen vazen
Startprijs 90 EUR

Drie grote moderne kunstglazen vazen, rood. Eén maal tulp-vorm Tarnowiec. Eén maal pijpvaas Tarnowiec. Eén maal rood + diverse kleuren (ongemerkt). Afmeting: 36-50 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren sloten en plaquettes.
Resultaat: 240 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...

Hanger, flacon
Startprijs 25 EUR

Hanger in de vorm van een flacon, uit witmetaal, bezet met turkoois en koraal, voorzien van getorste en filigrain versieringen. Bevestigd aan een jasseroncollier. 33x40mm, lengte 70 cm. In goede staat...

Set van zilver met malachiet
Resultaat: 45 EUR

Set van zilveren sieraden met malachiet, 835/000. Set bestaan een lang collier van malachietkralen, ø 8mm, met zilveren karabijnsluiting, een paar oorknoppen, ø 6 mm, een ring met ovale malachiet, een...

Armband zilver
Startprijs 60 EUR

Zilveren armband, 925/000, van oranje stenen. Brede zilveren armband met schakels gemaakt uit bloemen van oranje stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 2x21cm. Nieuw

Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver
Startprijs 40 EUR

Handvat, plated, van een wandelstok met bandelwerk en een zilveren sleutelhanger met Mexicaanse munt. In goede staat

Zilveren sauslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland, biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...

Grote zilveren suikerbak
Resultaat: 200 EUR

Grote zilveren suikerbak met lepel, 925/000, met vergulde binnenbak. Suikerbak in de vorm van een kolenbak met bijpassende lepel. Glad model met oor in de vorm van een C-voluut, geplaatst op een ronde...

Zilveren roomstel
Startprijs 130 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, Duits, bestaande uit een melkkan en suikerbak in Rococco-stijl, met getorste welving, geplaatst op 4 pootjes gemaakt van palmetten. De suikerbak heeft een ronde opstaande r...

Huwelijkslepel, zilver.
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren huwelijkslepel, met rattenstaart en acculadevormige steel. Voorzien van gravure FB SJ 1766. Gestempeld met K: ca 36 gram. 19 cm. Johannes Henneboo, Amsterdam

Gouden zakhorloge en breidop
Startprijs 220 EUR

Gouden zakhorloge bevestigd aan een gouden breidop, 585/000. Mechanisch dameshorloge, ø 3 mm, met achthoekige kast voorzien van graveerwerk bevestigd aan een breidop versierd met ruitvormige stippelbe...

Zakhorloge, Erotisch.
Resultaat: 215 EUR

Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot mechanisch zakhorloge uit witmetaal met bewerkte kast, aan de achterzijde een trein. De wijzerplaat is voorzien van een erotisch voorstelling. ø 70 mm. Wer...

Zilveren hanghorloge met portret.
Startprijs 125 EUR

Horloge zilver met GG 585/000 rand en GG oog. Hanghorloge, mechanisch, voorzien van zilveren bewerkte rand met schildering op achterzijde. Merk Cler. Het hangeroog en de rand om het uurwerk en schilde...

2 Zakhorloges
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren zakhorloges, een klein model, ø 36 mm, met bewerkte kast en rand aan een zilveren jasseroncollier. en een groter zakhorloge, ø 45 mm, met guilloche versierde kast voorzien van schild.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 180 EUR

Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.

Gouden collier met limoge
Startprijs 400 EUR

Gouden ankercollier met gouden hanger/broche, 750/000 met limoge. Grote limogehanger, ø 48 mm, met fraaie afbeelding van een vrouw, gezet in een geschulpte rand, bevestigd aan een ankercollier. lengte...

Gouden Camee- en barnsteenhanger
Startprijs 80 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000. Een ovale hanger met getorste rand voorzien van een schelpcamee.40x23mm en een stuk barnsteen bevestigd aan een geelgouden hangeroog, 6x3cm. Beiden in goede staat.

Gouden set met camee
Startprijs 190 EUR

Geelgouden camee set , 585/000, bestaande uit een hanger en 2 kleine broches, 1 met onedele brochering. ø 2,5x2cm.

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 300 EUR

Achtkantige zilveren dekseldoos, 925/000, versierd met getrembleerde randen en graveerwerk en voorzien van een opliggende rand aan de boven- en onderzijde. Met een rond deksel met graveerwerk en een h...

Zilveren kannetje op comfoor
Startprijs 480 EUR

Zilveren kannetje op comfoor, 833/000, kannetje met bolle buik voorzien van een scharnierend deksel met parelrand, geplaatst op een bijpassend comfoor, met brander, op drie gekrulde poten versierd met...

6 Zilv. lepeltjes en glas
Startprijs 60 EUR

Kristallen glas gevuld met 6 zilveren theelepels, versierd met parelrand. lengte 11 cm.

3 Zilveren bestekdelen.
Resultaat: 70 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, bestaande uit een strooier met opengewerkte ronde bak, getorste steel bekroond met een molen, 14 cm, een roomlepel met ronde bak voorzien van gekrulde steel met har...

Granaatcollier met gouden slot
Startprijs 100 EUR

Lang collier van granaatjes, gefacetteerd ø3 mm, met los bijgevoegd een ronde geelgouden sluiting, 585/000, ø 15 mm, bezet met een sterrozet met granaten. Voorzien van veiligheid.

Gouden broche van bijbelslot
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een oud bijbelslot, versierd met fraai graveerwerk. Voorzien van achterplaat, en kanonsluiting. ca 5 gram. 40x20mm. In goede staat

Gouden ring met granaat
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met ovaal bewerkte geschulpte rand en graveerwerk. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte kop 25x14 mm. ø 53 ca 4,3 gram . In g...

Collier met agaat-bollen
Resultaat: 30 EUR

Collier met bollen van agaat, 8-13 mm, geregen met zilveren, 835/000, golvenden buiselementen. 3 rijig. Lengte 50 cm. In goede staat

6-Persoons bestek Christofle
Resultaat: 40 EUR

6- Persoons plated bestek, Christofle, bestaande uit 6 tafelvorken en -lepels, en 6 dessertvorken en -lepels. In een cassette. In gebruikte maar goede staat.

Gouden broche met emaille portret.
Startprijs 250 EUR

Gouden broche 750/000 met limoge portret. Ovale broche met dubbele strakke rand met limoge portret. ø 38x31 mm. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 8.5 gr In goede staat.

Gouden ring met camee
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram In zeer goede staat

Gouden hanger met emaille portret.
Startprijs 125 EUR

Gouden hanger, 750/000, met emaille portret, limoges. Ronde hanger met bewerkte rand, stralenmotief voorzien van een rond emaille portret van een vrouw. ø 3 cm. In goede staat

7 Zilveren miniaturen
Resultaat: 65 EUR

Zeven zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit drie spelende kinderen, hoepel. springtouw en tol, een stoel, een muzikant, een man bij lantaarnpaal en een man met een kar met een vat. Totaal ca 75 ...

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een kaasboer, groenteman, slager en visboer. 32x24x36mm - 45x26x32mm. Totaal ca 77 gram. In goede staat.

Zilveren sleef
Startprijs 120 EUR

Zilveren sleef, Duits 800/000, met ovale, vergulde bak met tuit. Voorzien van lange steel versierd met een heft met bloem en blad decor. MT.: vermoedelijk H.Meyen & Co, ca 1850-1900. 8x13x41cm. In goe...

Zilveren jardinaire met blauwglazen inzet
Startprijs 120 EUR

Zilveren jardinaire met blauwglazen inzet. 835/000. Ronde Louis XIV-stijl jardinaire versierd met bloemkransen en C-voluten geplaatst op driehoekig gecontourneerde pootjes. MT.: Albert Bodemer (ALBO),...

Gouden ring, diamant
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een ring met in het midden een diagonale druppelvorm, bezet met een kleine briljant geslepen diamant, 0,015 crt. ø 50 ca 1,6 gram.