Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. Afmeting. ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.
Drie lederen dokterstassen, circa 1940. Afmeting: 35 - 55 cm. In redelijk goede staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.
Twee antieke beschilderde houten lok-eenden. Circa 1900. Afmeting: 31,5 -37,5 cm. In goede staat.
Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afmeting. 12-15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 16.5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, Afmeting 17x27x24cm. In redelijk/ goede staat
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afmeting. 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) goudsteen keramieken melkkan, ca. 1880. Afmeting 17-46 cm. In goede staat
Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afmeting. 16.4 cm. ø. In goede staat.
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.
Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Tafelschaaltje op hoge voet, met floraal decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afmeting. 5.7 x 1...
Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afmeting. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.
Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afmeting. 13x20 cm. ø. In goede staat.
Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, Afmeting 38cm. In goede staat
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, omstreeks 1870, met portretmedaillons gelithografeerd, Compleet met gewichten en slinger Afmeting 33x26x13cm In redelijk/ goede staat
Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuwAfmeting 73x67x20cm.In goede staat
Set met een paar creolen en een ring, 925/000, met kleurstenen. Halve creolen en een ring pavé bezet met diverse kleurstenen, rond gefacetteerd. Breedte ring 12 mm, ø 58, creolen breedte 8 mm. Totaal ...
Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voet, en kroontjespen. Op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm
Twee ovale bakjes met zilveren montuur. Een groot ovaal bakje uit rookglas geplaatst in een opengezaagd zilveren, 833/000, bakje met biedermeier graveerwerk en geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: B.W. V...
Klein kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000, met 6 zilveren borrellepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, 9 cm. Als nieuw
Antieke Engelse kaarsensnuiter met zilveren grepen, 925/000, Engels MT.: Onduidelijk, Grootte 19x9x3cm. In goede staat
Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met parels en diamanten. Een broche in de vorm van een margriet met diverse parels als bloemblaadjes en een rozet met diamanten, met een roosslijpsel, als hart v...
Gouden hanger/broche, 585/000, met camee. Ovale hanger met geschulpte opengewerkte rand bezet met een schelpcamee. 45x40 mm. ca 13 gram. In goede staat
Gouden hanger/broche, 585/000, met camee. Een broche met geschulpte bewerkte rand versierd met gravures. In het midden van de broche zit een fraai uitgesneden camee, grootte 26x19 mm. Zowel als hanger...
Lot met diverse colliers van barnsteen, agaat en carneool. Gefacetteerde carneolen met GG, 585/000, sluiting. En oorhangers met barnsteen.
Lot zilver met porselein, bestaande uit een odeurflacon van porselein en zilveren dop, scharnier los, 8 cm, en twee zilveren doosjes, één cilinder en één vierkant met porselein in de deksel. 835/000. ...
Granaten armband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gevlochten granaten bevestigd aan een ronde streeksluiting met geschulpte rand, filigrain en kleine bloem apliques met geelgouden...
Elegante gouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met 2 geelgouden bolle randen met daartussen een oplopende witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, pavé gezet in 3 ri...
Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Odeurflacon, liggend peervormig model, met gouden kraag en dop, 585/000, versierd met ruitvormige stippel gravure, meanderrand en bloemenrank. 10x3cm. In goede staat.
Drie delen zilveren, een briefopener wajang, 800/000, met uitgezaagd figuur versierd met gravure, 14 cm, een taartschep met wajang decor, 800/00, met opengezaagde schep en steel met figuur en gravure ...
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Zilveren pijpenwroeter, 835/000, met getorste deel, bekroond met een lopend paard. ca 8 gram, 9 cm.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm, Enkele steentjes ontbrek...
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..
Witgouden ring, 750/000, met briljanten en rode steen. Ring met ovaal gefacetteerde robijn steen, doorschijnend en behandeld, 12x9 mm, en een rand pavé bezet met briljant geslepen diamanten. ø 56, ca ...
Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Rijring met 4 baquette en 5 briljant geslepen diamanten. Om en om tussen balkjes gezet. totaal ca 0,45 crt. Breedte ring 2,2 mm. ø 54 mm. ca 3,1 gram. WVP €...
Twee colliers met hematiet. Een collier met gefacetteerde hematietkralen met turkooiskralen, ø 10 mm, en een collier met hematietkralen en nefriet. ø8mm, Lengte 80 cm.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Drie grote moderne kunstglazen vazen, rood. Eén maal tulp-vorm Tarnowiec. Eén maal pijpvaas Tarnowiec. Eén maal rood + diverse kleuren (ongemerkt). Afmeting: 36-50 cm. In goede staat.
Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...
Hanger in de vorm van een flacon, uit witmetaal, bezet met turkoois en koraal, voorzien van getorste en filigrain versieringen. Bevestigd aan een jasseroncollier. 33x40mm, lengte 70 cm. In goede staat...
Set van zilveren sieraden met malachiet, 835/000. Set bestaan een lang collier van malachietkralen, ø 8mm, met zilveren karabijnsluiting, een paar oorknoppen, ø 6 mm, een ring met ovale malachiet, een...
Zilveren armband, 925/000, van oranje stenen. Brede zilveren armband met schakels gemaakt uit bloemen van oranje stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 2x21cm. Nieuw
Handvat, plated, van een wandelstok met bandelwerk en een zilveren sleutelhanger met Mexicaanse munt. In goede staat
Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland, biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...
Grote zilveren suikerbak met lepel, 925/000, met vergulde binnenbak. Suikerbak in de vorm van een kolenbak met bijpassende lepel. Glad model met oor in de vorm van een C-voluut, geplaatst op een ronde...
Zilveren roomstel, 835/000, Duits, bestaande uit een melkkan en suikerbak in Rococco-stijl, met getorste welving, geplaatst op 4 pootjes gemaakt van palmetten. De suikerbak heeft een ronde opstaande r...
Antieke zilveren huwelijkslepel, met rattenstaart en acculadevormige steel. Voorzien van gravure FB SJ 1766. Gestempeld met K: ca 36 gram. 19 cm. Johannes Henneboo, Amsterdam
Gouden zakhorloge bevestigd aan een gouden breidop, 585/000. Mechanisch dameshorloge, ø 3 mm, met achthoekige kast voorzien van graveerwerk bevestigd aan een breidop versierd met ruitvormige stippelbe...
Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot mechanisch zakhorloge uit witmetaal met bewerkte kast, aan de achterzijde een trein. De wijzerplaat is voorzien van een erotisch voorstelling. ø 70 mm. Wer...
Horloge zilver met GG 585/000 rand en GG oog. Hanghorloge, mechanisch, voorzien van zilveren bewerkte rand met schildering op achterzijde. Merk Cler. Het hangeroog en de rand om het uurwerk en schilde...
Twee zilveren zakhorloges, een klein model, ø 36 mm, met bewerkte kast en rand aan een zilveren jasseroncollier. en een groter zakhorloge, ø 45 mm, met guilloche versierde kast voorzien van schild.
Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.
Gouden ankercollier met gouden hanger/broche, 750/000 met limoge. Grote limogehanger, ø 48 mm, met fraaie afbeelding van een vrouw, gezet in een geschulpte rand, bevestigd aan een ankercollier. lengte...
Twee geelgouden hangers, 585/000. Een ovale hanger met getorste rand voorzien van een schelpcamee.40x23mm en een stuk barnsteen bevestigd aan een geelgouden hangeroog, 6x3cm. Beiden in goede staat.
Geelgouden camee set , 585/000, bestaande uit een hanger en 2 kleine broches, 1 met onedele brochering. ø 2,5x2cm.
Achtkantige zilveren dekseldoos, 925/000, versierd met getrembleerde randen en graveerwerk en voorzien van een opliggende rand aan de boven- en onderzijde. Met een rond deksel met graveerwerk en een h...
Zilveren kannetje op comfoor, 833/000, kannetje met bolle buik voorzien van een scharnierend deksel met parelrand, geplaatst op een bijpassend comfoor, met brander, op drie gekrulde poten versierd met...
Kristallen glas gevuld met 6 zilveren theelepels, versierd met parelrand. lengte 11 cm.
Drie zilveren bestekdelen, 833/000, bestaande uit een strooier met opengewerkte ronde bak, getorste steel bekroond met een molen, 14 cm, een roomlepel met ronde bak voorzien van gekrulde steel met har...
Lang collier van granaatjes, gefacetteerd ø3 mm, met los bijgevoegd een ronde geelgouden sluiting, 585/000, ø 15 mm, bezet met een sterrozet met granaten. Voorzien van veiligheid.
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een oud bijbelslot, versierd met fraai graveerwerk. Voorzien van achterplaat, en kanonsluiting. ca 5 gram. 40x20mm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met ovaal bewerkte geschulpte rand en graveerwerk. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte kop 25x14 mm. ø 53 ca 4,3 gram . In g...
Collier met bollen van agaat, 8-13 mm, geregen met zilveren, 835/000, golvenden buiselementen. 3 rijig. Lengte 50 cm. In goede staat
6- Persoons plated bestek, Christofle, bestaande uit 6 tafelvorken en -lepels, en 6 dessertvorken en -lepels. In een cassette. In gebruikte maar goede staat.
Gouden broche 750/000 met limoge portret. Ovale broche met dubbele strakke rand met limoge portret. ø 38x31 mm. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 8.5 gr In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram In zeer goede staat
Gouden hanger, 750/000, met emaille portret, limoges. Ronde hanger met bewerkte rand, stralenmotief voorzien van een rond emaille portret van een vrouw. ø 3 cm. In goede staat
Zeven zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit drie spelende kinderen, hoepel. springtouw en tol, een stoel, een muzikant, een man bij lantaarnpaal en een man met een kar met een vat. Totaal ca 75 ...
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een kaasboer, groenteman, slager en visboer. 32x24x36mm - 45x26x32mm. Totaal ca 77 gram. In goede staat.
Zilveren sleef, Duits 800/000, met ovale, vergulde bak met tuit. Voorzien van lange steel versierd met een heft met bloem en blad decor. MT.: vermoedelijk H.Meyen & Co, ca 1850-1900. 8x13x41cm. In goe...
Zilveren jardinaire met blauwglazen inzet. 835/000. Ronde Louis XIV-stijl jardinaire versierd met bloemkransen en C-voluten geplaatst op driehoekig gecontourneerde pootjes. MT.: Albert Bodemer (ALBO),...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een ring met in het midden een diagonale druppelvorm, bezet met een kleine briljant geslepen diamant, 0,015 crt. ø 50 ca 1,6 gram.