Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Sanders, besneeuwd landschap.
Resultaat: 160 EUR

H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Aquarel, roedel wolven
Startprijs 150 EUR

C.J. Mensioni 1882-1950. 'Rennende wolven'. Gouache op papier. Afmeting. 60 x 80 cm. In goede staat.

Frans de Geetere, 'Bloempot met bloem'
Startprijs 100 EUR

Frans de Geetere, 1935 Paris. 1895 - 1968. 'Terracotta bloempot met bloem'. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

J. Hoek, Katwijk.
Resultaat: 50 EUR

J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 80 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Marco Seveso
Resultaat: 200 EUR

Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Startprijs 250 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR

Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Christian Vigilius Blache, 'Schoener op zee'.
Startprijs 180 EUR

Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.

E. Maas, 'Landschap met kippen'
Startprijs 250 EUR

E. Maas. Circa: 1900. 'Landschap met kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Jan Schunselaar, Wilde zwijnen.
Startprijs 250 EUR

Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

Hetty Broedelet
Startprijs 100 EUR

Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boedha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.

Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.

Zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Resultaat: 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

2x A. Sokolova
Startprijs 100 EUR

Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Krokelew 1996.
Startprijs 150 EUR

Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.

C. de Bruin
Resultaat: 130 EUR

C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller.
Startprijs 250 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.

Vissersvrouw bij boten
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.

Cornelis van Waning, 'Havengezicht'.
Resultaat: 435 EUR

Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.

J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Startprijs 175 EUR

J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Helmut Reuter, Winter
Startprijs 250 EUR

Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A. M. Geijp, Sprokkelvrouw
Startprijs 250 EUR

A.M. Geijp, 1855-1926. 'Landschap met sprokkelvrouw'. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afmeting. 58x43 cm. In goede staat.

Schilderij, trekschuit
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 'Omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal'. Olieverf op linnen Afmeting 90 x 60cm. In goede staat.

Cornelisz, Schaal kersen.
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met kersen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

J.H. Coster
Resultaat: 100 EUR

J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Zomers landschap bij Ruurlo'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes
Startprijs 270 EUR

Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.

Gesigneerd Cobra, Houtsculptuur.
Startprijs 280 EUR

Gesigneerd Cobra. Grote beschilderde houtsculptuur in Cobra stijl. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Andries Verleur, 'Bosgezicht'
Resultaat: 50 EUR

Andries Verleur 1926. 1876- 1953. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 49 x 32 cm. In goede staat.

Riek Schagen
Startprijs 100 EUR

Riek Schagen (Saartje van Zwiebertje). 1913 - 2008 Vorden. 'Exotisch landschap'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startprijs 250 EUR

Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'.
Startprijs 300 EUR

J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Herman Moerkerk, 'Marktgezicht'.
Startprijs 250 EUR

Herman Moerkerk, 1879 - 1949. 'Medeteriaans marktgezicht met vrouw bij groentes' (Madeira). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 92 cm. In goede staat.

Jan Wessels, "Winter met vossen"
Resultaat: 150 EUR

Jan Wessels, 1945 Hengelo. Vossen bij nacht in besneeuwd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Henk Schuring (6x)
Resultaat: 380 EUR

Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. 'Zes abstracte composities'. Zwarte inkt op papier. Afmeting. ca. 16-25 cm. In goede staat.

G. Stevens.
Startprijs 150 EUR

G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.

Houtskooltekening Jan Altink
Startprijs 400 EUR

Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. 'Boerderij aan beek'. Afm. 50x36 cm. In goede staat.

B. J. Brouwer, Gezicht op Olst
Startprijs 250 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936. Plasgezicht bij Olst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Schilderij, geketende mensen
Startprijs 400 EUR

Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. 'Gevangenen in ketenen'. . Olieverf op linnen.Afmeting. 113x96 cm In goede staat.

G. Altman, 'Landschap met sloot'.
Resultaat: 375 EUR

Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A. Verhulst, 'Romantisch landschap'
Startprijs 250 EUR

A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

A. Steinlen, Franse school.
Startprijs 200 EUR

Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.

2x Aquarel.
Startprijs 100 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

2 Werken, Jan Faber
Startprijs 80 EUR

Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.

J. Mankes, 'Melkende boerin'
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.

Paul Serrure
Resultaat: 120 EUR

Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Paul Serrure
Resultaat: 75 EUR

Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Resultaat: 145 EUR

Paul Serrure. Twee werken (atelier). 19e-20e Eeuw. Eén maal naaktstudie jongen, en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 44 x 60 cm. en 50 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Startprijs 100 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

Thijs Buit
Resultaat: 150 EUR

Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.

B. Vantier, 'Portret boeren vrouw'.
Resultaat: 360 EUR

B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers
Startprijs 180 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Het alziend oog', 1970. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 51 cm. In goede staat.

H. Kley
Startprijs 150 EUR

Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Willem Paerels
Startprijs 600 EUR

Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.

H.C. Kranenburg
Resultaat: 200 EUR

H.C. Kranenburg 1871 - 1948. 'Stadsgezicht Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

P.A. Ramakers, 2x portret (ovaal)
Startprijs 180 EUR

P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

Schotel, Schipbreuk op wilde zee.
Startprijs 300 EUR

Schotel, 20e eeuw. 'Schipbreuk op wilde zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 78 x 120 cm. In goede staat.

Icoon
Resultaat: 150 EUR

Icoon met het ontslapen van de Moeder Gods. Maria op haar sterfbed omringd door de apostelen. Russisch 19e eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm.

A.J. Zwart
Resultaat: 950 EUR

A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, 'Strand Scheveningen'
Startprijs 500 EUR

J.J.H. van Leeuwen. 'Strandgezicht Scheveningen met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Evert Moll, 'Vaas met bloemen'
Startprijs 350 EUR

Evert Moll, 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

Piet Bulthuis, 'Gezelschap'.
Startprijs 100 EUR

Piet Bulthuis, 2e helft 20e eeuw. 1889 - 1988. 'Gezelschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.

Hendrik D. Krusemann van Elten
Startprijs 200 EUR

Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.

J.W. van Trirum, 'Paarden en kippen in stal'.
Startprijs 350 EUR

Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ivar Kampke
Startprijs 250 EUR

Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Joseph Diericks 1897.
Startprijs 400 EUR

Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.

C. de Kok
Startprijs 150 EUR

Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. Surrealistisch landschap met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

Salvador Dali, 'Vrouwelijk naakt'.
Resultaat: 140 EUR

Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.

J. Wouters van Trirum, Poezen.
Startprijs 300 EUR

Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Hollands riviergezicht.
Resultaat: 190 EUR

Pieter de Regt, 1877 - 1960. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Wieggers, Winterlandschap
Resultaat: 1.800 EUR

Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

A. Wiemans, landschap met vee en figuur
Resultaat: 1.000 EUR

Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat

J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'.
Resultaat: 550 EUR

J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Startprijs 200 EUR

Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...

Andries Verleur, 1905.
Startprijs 200 EUR

Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

Miniatuur, 18e-19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

18e-19e Eeuws miniatuur met monogram, op ivoor geschilderd en met ivoren lijst. Portret jonge heer. (twee stukjes eraf). Afmeting: 13,7 x 12, 4 cm. In goede staat.

Schilderij, Theo Kurpershoek
Startprijs 200 EUR

Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.

Monogram V.H., Hollands stadsgezicht
Startprijs 1.250 EUR

Monogram V.H., Hollandse school. 19e eeuw. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren op koper geschilderd. Olieverf op paneel. Afm. 56x75 cm. In goede staat

Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 300 EUR

Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.

Johan van Gesine,'Larens interieur'.
Startprijs 200 EUR

Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Alexander Follak, koets met paarden
Resultaat: 450 EUR

Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Religieus'
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. 'Kruisiging Jezus Christus met vele figuren'. (beschadigingen en retouches). Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 95 cm. In redelijke staat.

5x Religieuse schilderijen
Startprijs 300 EUR

Vijf maal religieus schilderij. 18e-19e Eeuw. Betreffende kruiziging Jezus Christus. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.

Guilliaume Corneille, zeefdruk.
Startprijs 300 EUR

Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.

Icoon (groot)
Resultaat: 650 EUR

Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.

van Beek, 'Molens'.
Startprijs 500 EUR

Bernard Antoine van Beek. 1875-1941. Landschap met molens en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.

Limet, de Spinsters.
Resultaat: 450 EUR

Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.

B. Zickendraht
Startprijs 500 EUR

Bernard Zickendraht 1932. 1854 - 1937. Duitse school. Dame met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Hendrik A. Klinkhamer, 'Boer met kind en stier'.
Startprijs 500 EUR

Hendrik A. Klinkhamer, 1810 - 1872. 'Boer met kind en stier bij boom'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.

Nicolaas v.d. Waay, Boerenhuis in de zon.
Resultaat: 300 EUR

Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Landkaart 1626.
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...

J.W. de Gruyter
Startprijs 400 EUR

J.W. de Gruyter, 1856-1908. Vissersboten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

E. Ferey, Wintergezicht.
Startprijs 3.000 EUR

Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat

J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.
Resultaat: 2.000 EUR

Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat