Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren specerijenbakjes 842
2 Zilveren specerijenbakjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zilveren broche, stuurwiel 463
Zilveren broche, stuurwiel

Resultaat:

30 EUR

Geelgouden hanger met citrien 456
Geelgouden hanger met citrien
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Lot van 23 tegels, 18e eeuw. 6122
Lot van 23 tegels, 18e eeuw.

Resultaat:

160 EUR

Perzische tegel 6115
Perzische tegel
Startprijs 150 EUR
Sofa combinatie 4062
Sofa combinatie
Startprijs 400 EUR
Piedestal met kindjes 4055
Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR
Miniatuur Leroy. 2296
Miniatuur Leroy.
Startprijs 80 EUR
Kristallen theebus met zilveren montuur. 449
Kristallen theebus met zilveren montuur.
Startprijs 80 EUR
2x Groot Imari bord 6108
2x Groot Imari bord
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bontjas 2267
Bontjas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Ivoren beeldjes olifanten. 2260
3 Ivoren beeldjes olifanten.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Hoektrumeau 4048
Hoektrumeau

Resultaat:

700 EUR

2 Afrikaanse ivoren figuren. 2253
2 Afrikaanse ivoren figuren.
Startprijs 150 EUR
2x K.P.M. bord 6072
2x K.P.M. bord
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Kaarskandelaars 2246
2 Kaarskandelaars

Resultaat:

20 EUR

Theepot, Meissen-stijl. 6065
Theepot, Meissen-stijl.
Startprijs 40 EUR
Banjo-Ukelele, 50-er jaren. 2217
Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Startprijs 40 EUR
Monnink op houten voet. 2210
Monnink op houten voet.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese dekselpot, draken/hond. 2203
Chinese dekselpot, draken/hond.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Spiegel, empire. 4012
Spiegel, empire.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kabinet/eiken 4005
Kabinet/eiken

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Gouden hanger met briljant 806
Gouden hanger met briljant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren lepel, getorst 799
Zilveren lepel, getorst

Resultaat:

60 EUR